Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Детски велосипеди

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Toyz Дрвен баланс велосипед Woody - Blue

Toyz Дрвен баланс велосипед Woody - Blue

TOYZ-0241
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Pink

Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Pink

TOYZ-0234
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Woody - Gray

Toyz Дрвен баланс велосипед Woody - Gray

TOYZ-0242
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Blue

Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Blue

TOYZ-0250
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Green

Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Green

TOYZ-0251
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Grey

Toyz Дрвен баланс велосипед Zap - Grey

TOYZ-0252
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Toyz Баланс велосипед Fox 2 in 1 - Pink

Toyz Баланс велосипед Fox 2 in 1 - Pink

TOYZ-0260
Возраст: 1-4 години
ден 3.490,00 со ддв.
Toyz Баланс велосипед Fox 2 in 1 - Turquoise

Toyz Баланс велосипед Fox 2 in 1 - Turquoise

TOYZ-0261
Возраст: 1-4 години
ден 3.490,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Mint

Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Mint

TOYZ-0232
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
Ретро црвен Балан велосипед

Ретро црвен балан велосипед - Baghera

HERA861
Овој ретро велосипед е наменет за деца на возраст од 2-5 години
ден 7.879,00 со ддв. ден 6.303,00 со ддв.
Chipolino Велосипед - Max Bike (Повеќе бои)

Баланс велосипед 3 во 1"Max Bike" mint

DIKMB0201MI
Наменето за деца над 3 години со тежина до 25 кг
ден 2.950,00 со ддв.
Баланс велосипед минт - Janod

Баланс велосипед минт - Janod

3700217332433
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација.
ден 5.790,00 со ддв.
Баланс велосипед розов - Janod

Баланс велосипед розов - Janod

3700217332396
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација.
ден 6.490,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty White

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"white

TRKSM0203WH
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Red

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"red

TRKSM0201RE
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Toyz Дрвен баланс велосипед Velo - Purple

Toyz Дрвен баланс велосипед Velo - Purple

TOYZ-0213
Возраст: 2-6 години
ден 4.500,00 со ддв. ден 3.600,00 со ддв.
CHICCO BALANCE BIKE RED BULLET

CHICCO BALANCE BIKE RED BULLET

017160000
Првиот точак на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на вистински велосипед со педали. * Направено од ултра-лесен метал * Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето * Возраст од 2-5 години ( максимум тежина до 25 кг)
ден 2.890,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 2.890,00 Max: ден 6.490,00
ден2890 ден6490
Close