Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Едукативни игри и сложувалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
5 Креативни активности

5 Креативни активности

3700217377564
5 креативни активности, совршено прилагодени за развој на концентрацијата и вештината на рацете (6-12 г.)
ден 1.890,00
ABC Дрвени блокчиња- Le Toy Van

ABC Дрвени блокчиња- Le Toy Van

PL101
Димензии: д: 270mm ш: 228mm в: 43mm
Погодно е на возраст од 12 месеци +
ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА
ден 2.580,00 ден 2.322,00
Learn All About...Technology!

Learn All About...Technology!

9788830301948
Lively and original illustrations, all kinds of interesting experiments and a detailed robot to assemble make this set truly one-of-a-kind!
ден 1.240,00
Игра на меморија - Le Toy Van

Игра на меморија - Le Toy Van

PL096
Погоден за возрасти - 12 месеци +
Димензија на парчињата : 3,8 x 4,5 x 1 см
ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА
ден 1.100,00
Мојата магнетна градина - Janod

Мојата магнетна градина - Janod

3700217381820
Со оваа магнетна дрвена табла, којашто може и да се закачи на ѕид, вашето дете ќе може да состави разнобојна градина! Вклучува 70 магнети, коишто ќе ја поттикнат фантазијата додека детето ги учи имињата на овошјата и зеленчукот. Содржи и двостран едукативен постер на 6 јазици.
ден 1.290,00
Close