Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Транспортери

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CANGAROO СЕДИШТЕ VEYRON DARK GREY

CANGAROO СЕДИШТЕ VEYRON DARK GREY

066CS12822
Седиште за автомобил Veyron погодно од 0м+ па се до 13 кг тежина, Група 0м+;
ден 3.690,00 со ддв.
CHICCO БАЗА ЗА КОРПА SWINGING THE DREAM CRADLE

CHICCO БАЗА ЗА КОРПА SWINGING THE DREAM CRADLE

795300000

Колку често родителите го употребуваат трикот да ги возат своите деца со автомобил, само за да заспијат? Од сега па натаму, родителите може да останат во своите удобни домови и да го стават своето бебе да спие, благодарение на Dream Cradle, иновативната база која ги имитира движењата на колата.
ден 9.790,00 со ддв.
CHICCO НОСИЛКА SYNTHESIS XT PLUS RED PASION 0-13КГ

CHICCO НОСИЛКА SYNTHESIS XT PLUS RED PASION 0-13КГ

792176400
Synthesis седиште е одобрено за деца до 13 кг.
ден 5.775,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ OASYS 0М+ STYLEGO ELEGANCE

CHICCO СЕДИШТЕ OASYS 0М+ STYLEGO ELEGANCE

795809607
СЕДИШТЕ OASYS 0М+ STYLEGO ELEGANCE CHICCO
ден 9.890,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ KAILY 0-13КГ BLACK

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ KAILY 0-13КГ BLACK

794879500

Kaily седиште за во автомобил, хомологирано за група 0+(0-13кг) во согласност со ECE R44/04 стандард.
Лесно и функционално, е најдоброто решение за патување од самиот почеток.
ден 8.990,00 со ддв.
JOIE СЕДИШТЕ GEMM 0-13кг EMBER

JOIE СЕДИШТЕ GEMM 0-13кг EMBER

C0911AGEMB000
Седиште за во автомобил 0+
ден 5.390,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ BEIGE

MONI СЕДИШТЕ BEIGE

066CS128M01MO
Седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг, Група 0+.
ден 3.690,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ GRAY

MONI СЕДИШТЕ GRAY

066CS128M22
Седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг, Група 0+.
ден 3.690,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ MONI LIGHT GREY

MONI СЕДИШТЕ MONI LIGHT GREY

066CS128M16
Седиште за автомобил Moni погодно за деца со максимална тежина до 13кг, Група 0+.
ден 3.690,00 со ддв.
MUSTY СЕДИШТЕ SAFE2GO I2 PURE CLOUD

MUSTY СЕДИШТЕ SAFE2GO I2 PURE CLOUD

S2GI2PUCLOUD
ден 11.590,00 со ддв.
Транспортер Avia 2020  - Mocca linen

Транспортер Avia 2020 - Mocca linen

STKAV0201ML
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Avia 2020  -Blue linen

Транспортер Avia 2020 -Blue linen

STKAV0202BL
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Avia 2020 - Orchid linen

Транспортер Avia 2020 - Orchid linen

STKAV0203OL
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Fama 2020  - Denim

Транспортер Fama 2020 - Denim

STKFA2003DE
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Fama 2020  - Graphite linen

Транспортер Fama 2020 - Graphite linen

STKFA2001GT
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Fama 2020 - Mocca linen

Транспортер Fama 2020 - Mocca linen

STKFA2002MO
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Milo 2020  - Graphite

Транспортер Milo 2020 - Graphite

STKML0201GT
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Milo 2020  - Mocca

Транспортер Milo 2020 - Mocca

STKML0202MO
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Milo 2020  - Ocean

Транспортер Milo 2020 - Ocean

STKML0203OC
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Milo 2020  - Orchid

Транспортер Milo 2020 - Orchid

STKML0204OR
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.
Транспортер Terra 2020 - Graphite linen

Транспортер Terra 2020 - Graphite linen

STKTER201GL
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00 со ддв.