Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

3-6 години

Играчки наменети за деца од 3 до 6 годинишна возраст

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Niloya куќичка со сет за чај

Niloya куќичка со сет за чај

03310
Возраст: 3+
ден 620,00
Алат - Spiderman

Алат - Spiderman

03034
Возраст: 3+
ден 1.550,00
Алат - Spiderman

Алат - Spiderman

03035
Возраст: 3+
ден 670,00
Доктор сет - Barbie

Доктор сет - Barbie

01829
Возраст: 3+
ден 680,00
Доктор сет - Candy

Доктор сет - Candy

01924
Возраст: 3+
ден 590,00
Доктор сет - Candy

Доктор сет - Candy

01923
Возраст: 3+
ден 340,00
Доктор сет - My little Pony

Доктор сет - My little Pony

03208
Возраст: 3+
ден 680,00
Доктор сет - My little Pony

Доктор сет - My little Pony

03209
Возраст: 3+
ден 370,00
Кошничка со продукти - Barbie

Кошничка со продукти - Barbie

01515
Возраст: 3+
ден 410,00
Маркет количка - Candy & Ken

Маркет количка - Candy & Ken

03032
Возраст: 3+
ден 980,00
Маркет количка со продукти - Barbie

Маркет количка со продукти - Barbie

01972
Возраст: 3+
ден 1.150,00
Сет Барби количка за чај

Сет Барби количка за чај

03353
Возраст: 3+
Димензии:
ден 880,00
Сет кујна - My little pony

Сет кујна - My little pony

03205
Возраст: 3+
ден 1.240,00
Сет кујна - Niloya

Сет кујна - Niloya

03313
Возраст: 3+
ден 1.080,00
Сет Мини медицинска количка

Сет Мини медицинска количка

01978
Возраст: 3+
ден 1.160,00
Сет пегла Minnie

Сет пегла - Minnie

01959
Возраст: 3+
ден 860,00
Сет Пони количка за чај

Сет Пони количка за чај

03352
Возраст: 3+
ден 880,00
Сортирач на форми

Сортирач на форми

6923619425825
10 крупни дрвени блокови во различни форми и бои. Возраст: 12+
ден 1.290,00
Button idea

Button idea - друштвена игра

233

Игра за деца,која ги развива моторните вештини,креaтивното размислување, координација со очи и раце
За возраст 3+.
.Составено од 12 слики и 46 копчиња
ден 900,00
Trolls - Tleris Mega Keychain Pack

Trolls - Tleris Mega Keychain Pack

81
Играчки фигури - возраст 4+
ден 980,00 ден 833,00
Воз од дрво (Фарма)

Воз од дрво (Фарма)

6923619435909
Овој сет од 25 парчиња содржи шини, воз, знаци и други делови од фарма. Дизајниран да биде привлечен и возбудлив за младите умови и компатибилен со речиси сите други системи на дрвени возови, нуди бескрајни можности за креативна игра.
ден 1.890,00
Играчка од дрво - НОСОРОГ

Играчка од дрво - НОСОРОГ

6923619435435
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
Возраст:2
ден 490,00
City- коцки пожарникари

City- коцки пожарникари

9

Коцки кои што се компатибилни со лего.
За возраст од 5- 12 години.
Содржи 171 дел.
ден 420,00 ден 357,00
Играчка од дрво - СЛОН

Играчка од дрво - СЛОН

6923619435497
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
Возраст:2+
ден 590,00
Играчка од дрво - ТИГАР

Играчка од дрво - ТИГАР

6923619435473
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 490,00
Nenuco бебе со миксер и храна

Nenuco бебе со миксер и храна

0127427
Nenuco бебе со миксер и храна. Сега можете да ги подготвите најубавите јадења за Nenuco куклата.
ден 2.921,00
Drveni blokovi za uchenje formi, bukvi i boi

Дрвени блокови за учење форми, букви и бои

6923619437262
Овој мултифункционален сет со дрвени блокови, содржи 80 парчиња со различни бои, форми, букви и слики.
Содржи и торбичка за чување на блокчињата.
Совршен е за учење, градење, редење, сортирање и креирање на рзлични форми, а може и лесно да го носите со себе.
ден 1.890,00
Nenuco бебе Happy Birthday

Nenuco бебе Happy Birthday

0127426
Nenuco бебе Happy Birthday
ден 1.690,00
Igrachka od drvo - Zebra

Играчка од дрво - ЗЕБРА

6923619435428
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 490,00
Igrachka od drvo - Nilski konj

Играчка од дрво - НИЛСКИ КОЊ

6923619435459
Појдете на замислена прошетка во зоолошката градина и сретнете ги мајмунот, слонот, жирафата, зебрата, шимпанзото, тигарот, нилскиот коњ, носорогот и крокодилот.
ден 490,00
Close