Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Акцесоари за бања

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Пелена за пресоблекување - Drops

Kikka Boo Пелена за пресоблекување - Drops

55298
Димензии:40x60 см
ден 390,00
Анатомско столче за во корито со мрежа (Повеќе бои)

Анатомско столче за во корито со мрежа (Повеќе бои)

900035
ден 790,00
Бебешко седло за бањање

Бебешко седло за бањање

07 497
Возраст: 6-15м
Максимална тежина: 13 кг.
ден 845,00
Држач за бањање

Држач за бањање

07 515
Возраст: 0-12м
Максимална тежина: 10 кг.
ден 325,00
Заштитник за бањање (Повеќе бои)

Заштитник за бањање (Повеќе бои)

900127
Нежно седи на главата на вашето дете и се прилагодува благодарение на заштитниците за уши.Спречува иритација на ушите од вода и шампон или сапун на очите.направен е од неканцерогени матетијали.
ден 170,00
Кофа на склопување (Повеќе бои)

Кофа на склопување (Повеќе бои)

900048
Пластична кофа на склопување за домашна употрба со чист дизајн и универзална примена.Може да се склопи лесно и воопшто не зафаќа простор.
ден 890,00
Close