Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Baby Multipractic

Мултипрактик д.о.о. темели на практичноста, употребливоста, иновативноста, квалитетот на производи создадени од наша страна за најмалите и нивните родители.
Создаваме производи со широка примена - еден производ кој може да го користите на повеќе начини, со цел да ги намали трошоците на секое семејство со принова, а од друга страна да им обезбеди квалитет и удобност на најмалите.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Baby Multipractic 9 in 1 - Персонализирано

Baby Multipractic 9 in 1 - Персонализирано

2144
Една од најубавите работи што може да му се случи на човек во животот е да има безгрижно детство и топол дом. А за вашето бебе да има безгрижно детство треба да се чувстува удобно и заштитено. Нарачајте го Бејбимултипрактик 9 во 1 ќебенцето, производ кој може да го користите на 9 различни начини.
ден 1.300,00 со ддв.
Продолжувач на боди

Продолжувач на боди

2145
Поради брзиот раст на нашите најмили се јавува потребата од често менување на бодито и тоа знае да претставува дополнителен трошок, така што на неколку месеци секогаш треба да купуваме ново боди за најмилите.
ден 100,00 со ддв.
Close