Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Безбедносни апарати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

Chipolino Видеофон "Polaris" 3.2"

VIBEFP171SI
ден 6.270,00 со ддв.
Kikka Boo Бебешки монитор Echo

Kikka Boo Бебешки монитор Echo

550084/2819
ден 2.100,00 со ддв.
Kikka Boo Бебешки монитор Foster

Kikka Boo Бебешки монитор Foster

550093
ден 3.590,00 со ддв.
Kikka Boo Видео бебешки монитор Attento

Kikka Boo Видео бебешки монитор Attento

550083/2817
ден 6.290,00 со ддв.
Kikka Boo Камера безжична 24 7

Kikka Boo Камера безжична 24/7

550054/2820
ден 2.890,00 со ддв.
VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

066WM2251
Дигитален видеофон.
ден 6.890,00 со ддв.
Chipolino Видео бебе монитор - VECTOR

Видеофон "Vector" 2.4"

VIBEFVE17SI
ден 5.380,00 со ддв.
ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ЗА ШИШЕ ДИГИТАЛЕН CHICCO н

ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ЗА ШИШЕ ДИГИТАЛЕН CHICCO

739010000
Со практичен додаток на кој може да се стави шише или тегличка. Со дигитален диспеј и аудио аларм. Со можност да се програмира загревањето, со тајмер. 12 програми за загревање. Го загрева и го одмрзнува млекото и бебешката храна за само неколку минути. Помага да се зачуваат хранливите состојки на млекото, благодарение на постепеното загревање. Компатибилен е со сите шишиња на Chicco. Производот може да се користи и како стерилизатор. Стерилизацијата трае 5 мин., уништува 99,9% штетни бактерии. Доколку не се отвори стерилизаторот, предметите остануваат стерилизирани 24 часа.
ден 4.390,00 со ддв.
ТЕРМОМЕТАР СО СВЕТЛО NIGHT LIGHT STAR CHICCO

ТЕРМОМЕТАР СО СВЕТЛО NIGHT LIGHT STAR CHICCO

099010000
Мери собна температура Светлината ја менува бојата според температурата LED светло, безбедно, не се загрева Полнење со USB кабел Мека силиконска светлина што ја менува бојата според собната температура и покажува степени на екранот. Безбедно LED светло што нема да се вжешти. Полнење со USB кабел.
ден 2.890,00 со ддв.
Close