Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Безбедност

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

32567890
Фреквентен опсег на предавателот: 2.4 GHz Предавателска моќност: <20dBm Communication range (отворен простор) - 300 mAdapters, 2pcs:(100-240V, 50-60Hz, 0.25A, DC5.0V 1000mA) Батерии: 6 парчиња x 1.5V тип "AAA "(не се вклучени) Нагодување на нивото на звукот Поврзани се двата уреди Може да се инсталираат на ѕид Боја: крем и жолта
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino Видео бебе монитор - VECTOR

Chipolino Видео бебе монитор - VECTOR

VIBEFVE17SI
ден 5.379,00 со ддв.
Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

VIBEFP171SI
ден 6.270,00 со ддв.
Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

STKUPD018SET
ден 470,00 со ддв.
Cry Mini Baby Cry Analyzer

Cry Mini Baby Cry Analyzer

7000
Мониторот WhyCry® е анализатор на бебешки плач
ден 3.200,00 со ддв. ден 2.900,00 со ддв.
Проектор магаре

Проектор магаре

30898
Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
ден 1.000,00 со ддв.
Close