Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

BRIGHT STARTS

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
BRIGHT STARTS  РЕЛАКСАТОР JUNGLE JUMBLE до 9 кг

BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР JUNGLE JUMBLE до 9 кг

10569
Дизајнот на лежиштето на релаксаторот обезбедува поддршка и удобност за бебето. Движењето на релаксаторот го забавува бебето.
ден 1.890,00 со ддв.
BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР MICKEY MOUSE HAPPY TRIANGLES до 9 кг

BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР MICKEY MOUSE HAPPY TRIANGLES до 9 кг

11896

Смирувачката вибрација магично го опушта вашето бебе.
Длабокото седиште овозможува екстра поддршка и удобност.
Мама и тато може да ја одстранат пречката со 2 играчки, само со една рака.
Наменета за бебиња до 6 месеци.
ден 2.790,00 со ддв. ден 1.953,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty Dotty

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty Dotty

12229

РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty DottyBRIGHT STARTS
Создадете волшебни спомени со Мини Маус.
Направено за да ги гушка и смирува новородените и поголемите дечиња.
Вклучени две розе играчки, тропалка во форма на срце и огледало Мини.
Вибрацијата помага да го смири бебето.
Навлаката на седиштето едноставно се вади и се пере во машина.
ден 2.590,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Comfort 2 Go Portable Swing - Cuddle Lamb ДО 9КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Comfort 2 Go Portable Swing - Cuddle Lamb ДО 9КГ

12184

РЕЛАКСАТОР Comfort 2 Go Portable Swing - Cuddle Lamb BRIGHT STARTS
Носете безбеден релаксатор за бебе каде и да одите.
6 брзини на лулање, 3 тајмер подесувања, 12 смирувачки мелодии.
Перниче за поддршка кое може да се отстрани.
Отстранлив бар со играчка која го забавува бебето.
ден 6.890,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SAFARI BLAST ДО 18 КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SAFARI BLAST ДО 18 КГ

12323

РЕЛАКСАТОР SAFARI BLAST ДО 18 КГ BRIGHT STARTS
Идеален за бебиња и деца.
Целосно лежечко седиште со 2 позиции.
Седиштето може да се заклучи во статична положба.
Задниот држач го смирува седиштето.
Вклучува играчки и нежни вибрации.
ден 3.590,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА More-in-One Ball Pit Fun

BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА More-in-One Ball Pit Fun

11154

ПОДЛОГА ЗА ИГРА More-in-One Ball Pit Fun BRIGHT STARTS
Задоволството е првото нешто што Вашето дете ќе го памети!
Овој мултифункционален гимнастички центар, изработен во светли бои, ќе биде првиот импровизиран т.н гимнастичка сала за вашето дете.
Тоа вклучува многу интересни играчки кои ќе го забавуваат.
Поради својата големина, погодно е и за поголемо дете.
ден 2.690,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР GIGGLE AND SEE SAFARI

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР GIGGLE AND SEE SAFARI

11480

РЕЛАКСАТОР GIGGLE AND SEE SAFARI BRIGHT STARTS
Нежни вибрации и забавни играчки сигурно ќе го анимираат бебето!
Вибрациите помагаат во смирување на бебето.
Длабоко лежиште за удобност на бебето.
Релаксаторот Giggle & See Safari Vibrating Bouncer Hammock од Bright Starts обезбедува чиста забава и удобност за Вашето бебе.
ден 1.990,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ

11543

РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ-BRIGHT STARTS
Седиштето може да се лула напред и назад за да го смири Вашето бебе или може да се постави во фиксна положба, за поголеми деца.
Седиште кое се подесува во 2 позиции.
Бар со 2 играчки.
Нежните вибрации помагаат да се смири бебето.
Пречката која се наоѓа зад седиштето овозможува да се претвора од седиште во релаксатор.
ден 4.590,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР CONVERTME SWING-2-SEAT NASH

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР CONVERTME SWING-2-SEAT NASH

120550

РЕЛАКСАТОР CONVERTME SWING-2-SEAT NASH BRIGHT STARTS ,br>Понесете го омиленото седиште на Вашето бебе додека сте на пат заедно со ова малечка лулка.
2-in-1 дизајниран да се користи од лулка во фиксно седиште.
Вклучува 5 брзини на лулање, автоматско лулање и вибрации.
ден 7.990,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Hamilton PS Update до 9кг

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Hamilton PS Update до 9кг

12189

РЕЛАКСАТОР Hamilton PS Update до 9кг BRIGHT STARTS
Вашето новороденче може да се лула или да ужива во удобноста со ConvertMe Swing-2-Seat Ingenuity со што добивате неколку минути замена во денот.
ден 7.950,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING ДО 9КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING ДО 9КГ

11023

РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING BRIGHT STARTS
Дизајнирано според потребите на родителите.
Ingenuity™ го дизајнираше релаксаторот Boutique Series Swing ‘n Go Portable Swing™ со врвни, луксузни ткаенини што се пријатни, колку што се практични.
Неверојатно меки ткаенини.
ден 8.990,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE

10592

РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE BRIGHT STARTS
Погоден од 0 + месеци
Мерки 86 - 71 - 61
сертифициран до 9 кг.
ден 3.290,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА Minnie Mouse Garden Fun

BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА Minnie Mouse Garden Fun

11097

ПОДЛОГА ЗА ИГРА Minnie Mouse Garden Fun BRIGHT STARTS
Плишана играчка која има 20+ минути музика, меко огледало со додатоци и плишани висечки играчки за бебето да лежи и да игра.
ден 4.990,00 со ддв. ден 3.990,00 со ддв.
BRIGHT STARS РЕЛАКСАТОР RASPBERRY GARDEN ДО 18 КГ

BRIGHT STARS РЕЛАКСАТОР RASPBERRY GARDEN ДО 18 КГ

10125

Симпатичен дизајн инспириран од модерни девојки, седиште што се претвора од релаксатор во столче.
Седиштето може да се лула напред и назад за да смирува, или може да се постави во фиксна позиција за мали бебиња и поголеми деца.
ден 3.590,00 со ддв.
BRIGHT STARTS ЖЕЛКА МУЗИЧКА NEPTUNE OCEAN ORCHESTRA

BRIGHT STARTS ЖЕЛКА МУЗИЧКА NEPTUNE OCEAN ORCHESTRA

90574
Покажете му ги на бебето неограничените можности на музиката
ден 1.890,00 со ддв.
BRIGHT STARTS ИГРАЧКА РИБА LEARN & GIGGLE

BRIGHT STARTS ИГРАЧКА РИБА LEARN & GIGGLE

52180
2 начини на игра: дел за учење и дел за музика
ден 1.590,00 со ддв.
BRIGHT STARTS ПОДЛОГА ЗА ИГРА

BRIGHT STARTS ПОДЛОГА ЗА ИГРА

52039/3847
3 начини на играње: активно истражување, лежење на меше и активно играње.
ден 2.290,00 со ддв.
BRIGHT STARTS ПОДЛОГА ЗА ИГРА Giggle Safari

BRIGHT STARTS ПОДЛОГА ЗА ИГРА Giggle Safari

10060
Забавата доаѓа прва! ™ Ќе удира и ќе игра на Splashin 'Safari ™ подлогата за игра од right Starts ™!
ден 1.190,00 со ддв.
Магнетен воз - Rubbabu (46 cm) Возраст 1 г+

Магнетен воз - Rubbabu (46 cm) Возраст 1 г+

8904001203052
Овој, голем сензорен воз со 3 вагони е одлична, развојна играчка, препорачана за деца од 1 година. Меко и пријатно на допир, возилото има светло зелена локомотива и три вагони во интензивни бои - сина, портокалова и розова - кои се поврзани едни со други со магнети. Благодарение на едноставната форма и стимулирачката текстура, совршено ја развива детската фантазија. Благите контури прават играњето со него да го поддржува развојот на основните моторни вештини. За постарите деца, контролирањето на возот е можност за вежбање на координацијата на рацете и очите. Може безбедно да се фрла и стиска. Магнетите му овозможуваат на детето да ги набудува причинско-последичните врски, да ги држи вагоните заедно и да поттикнува креативни решенија. Играчката е спакувана во убава картонска кутија, совршена за подарок. Rubbabu се рачно изработени играчки од 100% природна гумена пена, исклучително меки. Нивната кадифена обвивка е направена од висококвалитетно најлонско влакно од Шпанија а за боење се користат сертифицирани бои за храна. Сите играчки на Rubbabu се хипоалергични. Тие исто така се погодни за деца со посебни потреби, за терапевтски цели и полисензорна стимулација
ден 1.690,00 со ддв.
ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ И ИГРА HOP ART BRIGHT STARTS

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ И ИГРА HOP ART BRIGHT STARTS

11821
Дизајнирано со консултант за лактација на IBCLC. Перницата нуди целосна подршка за мајката и бебето во текот на доењето. Направена од водоотпорен материјал. Вклучена е перница, навлака која се пере во машина и лесно отстранлива пречка со играчки
ден 2.990,00 со ддв.
Close