Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Disney (Дизни)

Дизни прозводи

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Дизни принцези гел за туширање

Дизни принцези гел за туширање

103
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1000ml
ден 390,00 ден 250,00
Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

102
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергени и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 ден 135,00
Дизни Снежана гел за туширање

Дизни Снежана гел за туширање

104
Гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
ден 190,00 ден 135,00
Дизни Ариел гел за туширање

Дизни Ариел гел за туширање

101
Благ и нежен гел за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 ден 135,00
Мики Маус шампон и гел за туширање

Мики Маус шампон и гел за туширање

122
Благ и нежен шампон и гел за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 ден 135,00
Мини Маус шампон од јагода

Мини Маус шампон од јагода

125
Благ и нежен шампон за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
ден 190,00 ден 135,00
Close