Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Кеси За Чување Млеко

Кеси За Чување Млеко

2059
Екстра издржливи кеси за чување на мајчиното млеко со дупло затварање. Цврстиот дизајн овозможува кесето да стои исправено. Може да се чува во фрижидер и замрзнувач. На врвот на кесичката има дел каде што може да го запишете име и датумот кога сте го оставиле млекото. Препорачуваме кесето со млеко да го чувате во задниот дел од фрижидерот.
ден 690,00
Пластично Шише 250 мл Розево (сет од 2) тесно грло

Пластично Шише 250 мл Розево (сет од 2) тесно грло

2002
Dr. Brown’s Options Bottle е првото шише кое може да се употребува со или без внатрешниот вентил систем. Новиот вентил систем е наменет да расте со Вашето бебе и ви препорачуваме да го употребувате за да ги осетите сите предности на Dr. Brown’s шишињата. Патентираниот вентил систем на Dr. Brown’s шишињата помага да се намалат проблеми при хранење, варење на млекото и ги сочувува витамините во млекото.
ден 885,00
Резервен вентил систем за 270 мл

Резервен вентил систем за 270 мл

2023
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00
Капачиња за шише со широко грло

Капачиња за шише со широко грло

2025
Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.
ден 290,00
Диспензер за Млеко во Прав, розев

Диспензер за Млеко во Прав, розев

2062
Собира доволно млеко во прав за да направите три шишиња по 270мл млеко. Овој диспензер е поделен на три дела, во секој дел собира доволно да се стави млеко во прав за 270мл млеко, само свртете го капачето каде што е формулата за да ја истурите.
ден 390,00
Диспензер за Млеко во Прав, син

Диспензер за Млеко во Прав, син

2063
Собира доволно млеко во прав за да направите три шишиња по 270мл млеко. Овој диспензер е поделен на три дела, во секој дел собира доволно да се стави млеко во прав за 270мл млеко, само свртете го капачето каде што е формулата за да ја истурите.
ден 390,00
Капачиња за шише со тесно грло

Капачиња за шише со тесно грло

2024
Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.
ден 300,00
Стерилизатор за Шишиња

Стерилизатор за Шишиња

2064
Во стерилизаторот на пареа на Dr. Brown's може да ставите одеднаш шест шишиња од сите големини. Лесно за употреба, со елесктронски систем и автоматско гаснење кога циклусот ке заврши. Во горниот дел има полица за поситни делови како цуцли, цуцли лажливки и останататите делови од шишињата.
ден 5.890,00
Цедилка за Садови

Цедилка за Садови

2065
Универзална цедилка за садови на која може да наредите до 12 шишиња со тесно грло или 8 шишиња со широко грло и останатите делови од шишињата. Доволно голема и за детски чинии, чашки, цуцли и останати аксесоари.
ден 1.450,00
Чашка со меко клунче 180мл, сина

Чашка со меко клунче 180мл, сина

2026
Најдобар начин на му помогнете на вашето бебе да направи лесен премин од шише на чашка.
ден 490,00
Чашка со меко клунче 180мл, розева

Чашка со меко клунче 180мл, розева

2027
Најдобар начин на му помогнете на вашето бебе да направи лесен премин од шише на чашка.
ден 490,00
Чашка со меко клунче 270мл, зелена

Чашка со меко клунче 270мл, зелена

2028
Чашка со заоблена форма која вашето бебе лесно ќе ја држи за да се учи да пие од чаша. Капачето останува отворено и кога бебето пие од чашката.
ден 590,00
Close