Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Додатоци за нега

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Сет за маникир Bear (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет за маникир Bear (Повеќе бои)

550088
Димензии на производот: 10x8x7cm.
Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.
ден 510,00
Kikka Boo Сет за маникир  (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет за маникир (Повеќе бои)

550087
Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој овозможува поголема хигиена и лесно чистење.
ден 180,00
Kikka Boo Сет со четка и чешел (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет со четка и чешел (Повеќе бои)

550085
Сет за разубавување и нега на вашето бебе.
ден 220,00
Nip - Аспиратор за нос

Nip - Аспиратор за нос

4437074
За нежно и безболно лекување на затнат нос
ден 220,00
Nip - Ножички (Повеќе бои)

Nip - Ножички (Повеќе бои)

4437076
За безбедно сечење на ноктите
ден 225,00
Сет чешел и четка

Сет со четка и чешел

4437075
ден 360,00
Close