Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Доење и додатоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Електрична пумпа за гради LED Leia

Електрична пумпа за гради LED Leia

550096
Димензии на производот: 23x9x9cm.
Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.
ден 2.390,00
Рачна Пумпа за Измолзување

Рачна Пумпа за Измолзување

2058
Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа. Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас. Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување. Целосно се расклопува за лесно миење. Не содржи БПА
ден 3.340,00
Резервен вентил систем за 250 мл

Резервен вентил систем за 250 мл

2022
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00
Четка За Заби, розева

Четка За Заби, розева

2057
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00
Перница за доење и подлога за спиење (Повеќе бои)

Перница за доење и подлога за спиење (Повеќе бои)

900242
Овој производ можете да го користите додека го чекате вашето бебе и после раѓањето.Додека го чекате раѓањето на бебето можете да спиете мирно поддржувајќи го вашиот стомак и грбот.По раѓањето можете да го користите како перница за доење.
ден 1.850,00
Перница за доење мала

Перница за доење мала (Повеќе бои)

900113
Димензии на производот: 25x20x5cm.
Димензии на пакувањето: 30x22x8cm.
ден 350,00
Перница за доење цвет (Повеќе бои)

Перница за доење цвет (Повеќе бои)

900145
Димензии на производот: 25x25x4cm.
Димензии на пакувањето: 22x26x6cm.
ден 440,00
Престилка за доење со џеб (Повеќе бои)

Престилка за доење со џеб (Повеќе бои)

900115
Димензии на производот: 70x96cm.
Димензии на пакувањето: 16x28x4cm.
ден 490,00
Четка За Заби, сина

Четка За Заби, сина

2056
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00
Close