Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Dolu

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Куќа Barbie City House - Dolu

Куќа Barbie City House - Dolu

1610
Возраст: 3+
ден 8.450,00 со ддв.
Куќа City house - Dolu

Куќа City house - Dolu

3010
Возраст: 3+
ден 5.590,00 со ддв.
Hot Wheels House

Куќа Hot Wheels House - Dolu

2312
Возраст: 3+
ден 8.450,00 со ддв.
Куќа My first house - Dolu

Куќа My first house - Dolu

3012
Возраст: 3+
ден 6.100,00 со ддв.
Куќа Unicorn - Dolu

Куќа Unicorn - Dolu

2512
Возраст: 3+ години
ден 6.630,00 со ддв.
Куќа со ограда

Куќа со ограда

3013
Возраст: 3+
ден 7.020,00 со ддв.
Куќа со ограда My first house - Dolu

Куќа со ограда My first house - Dolu

3019
Возраст: 3+
ден 7.670,00 со ддв.
Куќа со ограда Unicorn - Dolu

Куќа со ограда Unicorn - Dolu

2511
Возраст: 3+
ден 7.085,00 со ддв.
Лизгалка - Barbie

Лизгалка - Barbie

1607
Возраст: 2+
ден 2.600,00 со ддв.
Лизгалка - Hot Wheels

Лизгалка - Hot Wheels

2301
Возраст: 3+
ден 2.600,00 со ддв.
Лизгалка - MY 1ST SLIDE

Лизгалка - MY 1ST SLIDE

3001
Возраст: 3+
ден 1.820,00 со ддв.
Лизгалка - Unicorn My first slide

Лизгалка - Unicorn My first slide

2501
Возраст: 3+
ден 2.860,00 со ддв.
Barbie машина за садови

Barbie машина за садови

1612
Играњето на улоги е една од клучните работни за добар развој на вашето дете. Ова машина за садовие за деца од +36 Изработен е од исклучително квалитетна пластика, не токсична и безбедна за вашето дете. Димензии на продуктот 135x104x104 cm Димензии на пакувањето 93×91,5×19,5 cm Тежина 13 kg.
ден 2.470,00 со ддв.
Сет 7 во 1

Сет 7 во 1

3024
Спецификации: Погоден е за деца од 24 +. Димензијата на артикалот е 125 X 256 X 170 cm. Внатрешниот дел е 126 см. Има четири скали. Може да се користи во затворен и надворешен простор. Има лесна инсталација. Одлично е за одличен развој на детето. Возраст (месец) 24+ Димензии на производот: 124х250х150 см Големина на пакување: 58х127х52 см Тежина 24,4 кг
ден 11.634,00 со ддв.
Hranilka

Хранилка (Повеќе бои)

7151
Возраст: 6+
ден 1.560,00 со ддв.
Лизгалка 150 см - Doli

Лизгалка 150 см - Doli

3022
Возраст: 3+ години
ден 5.200,00 со ддв.
Лулашка со метална конструкција  - Dolu

Лулашка со метална конструкција - Dolu

3009
Возраст: 18+ месеци
ден 3.380,00 со ддв.
Konjche klackalka

Koњче клацкалка

1809
Клацкалката е намената за момчиња и девојчиња над 3 години.
ден 2.015,00 со ддв.
Лулашка - Doli

Лулашка - Dolu

7069D
Возраст: 12+ месеци
ден 1.235,00 со ддв.
Водена лизгалка - Dolu

Водена лизгалка - Dolu

3029D
Возраст: 3+ години
ден 3.640,00 со ддв.
Водена лизгалка Unicorn - Dolu

Водена лизгалка Unicorn - Dolu

3029D
Возраст: 3+ години
ден 3.640,00 со ддв.
Лизгалка - Dolu

Лизгалка - Dolu

3028D
Возраст: 3+ години
ден 2.860,00 со ддв.
Трактор со педали со приколка

Трактор - багер

8047
Возраст: 36м +
ден 4.290,00 со ддв.
Трактор - багер  со приколка

Трактор - багер со приколка

8048
Возраст: 36м +
ден 4.940,00 со ддв.
Трактор  со приколка

Трактор со приколка

8046
Возраст: 36м +
ден 3.640,00 со ддв.
Трактор со педали

Трактор со педали

8050
Возраст: 36м +
ден 2.795,00 со ддв.
Џип Sahara

Џип Sahara

8086
Погоден за деца од 36м+
ден 17.641,00 со ддв.
Куќа Dolu

Куќа Dolu

3018
- Возраст 3+ - Направено во форма на мала куќа со покрив - Покривот е со имитација на керамиди и има мал кружен прозорец - Два големи прозорци кои овозможуваат протек на воздух - Два излези од куќичката: едниот излез е за на тераса, а другиот е излез од куќичката - Кучичката може да се постави и внатре во домот и надвор - Изработена е од квалитетна пластика и бои што не се оштетуваат од сончеви зраци - Лесна за инсталација - Лесна за одржување - Димензии: 151 х 104 х 125 см
ден 6.630,00 со ддв.
Клупа - Dolu

Клупа - Dolu

3027
Возраст: 3+
ден 2.600,00 со ддв.
Лизгалка со кош- Dolu

Лизгалка со кош- Dolu

06 160
Возраст: 3+
ден 9.090,00 со ддв.
Close