Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Дубаци(проодувалки) и џампери

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Дубак 4 во 1 - Lilly Повеќе бои

Chipolino Дубак 3 во 1 - Lilly Повеќе бои

PRLI01703BE
Дубакот Lilly 3 во 1го охрабрува детето да се обиде да ги направи своите први чекори и му помага на детето да го развива баланс и координација. Светли бои и звуци на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето, развиваат слух и визија.
ден 5.000,00
Chipolino Дубак 4 во 1 - Fancy Повеќе бои

Chipolino Дубак 4 во 1 - Fancy Повеќе бои

PRFN01901PD
Дубакот Fancy 4 во 1 ги охрабрува обидите на бебето да ги направи своите први чекори и го подобрува неговиот баланс и координација. Боите и звуците на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето и ги развиваат неговите вештини за слух и визија.
ден 5.199,00
Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly

Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly ( Бои, зелена и крем)

PRJOL0191BE
Проодувалка 3 во 1 која ќе направи дeтeтo одлично да се забавува и развива баланс и координација. Светли бои и звуци Има сензор за притисок во рок од 6 часа и до 12 ° C Myлтифyнĸциoнaлeн пpoдyĸт 3 во 1.(музика, проодувалка и играчки)чината за проблемот. Πpoизвeдeна според Европските стандарди ЕN 1273 cо 100% бeзoпacни мaтepијaли. Бои, зелена и крем.
ден 2.750,00
Проодувалка

Проодувалка

03103
Возраст: 12м+
ден 1.430,00
Prooduvalka

Проодувалка

8033
Возраст: 12м+
ден 1.430,00
Проодувалка - F1 spiderman

Проодувалка - F1 spiderman

03081
Возраст на употреба: 12-36 месеци
ден 1.810,00
Проодувалка - Fisher price 4 in 1

Проодувалка - Fisher price 4 in 1

1812
Возраст: 12м+
ден 3.900,00
Проодувалка - Fisher price My first car

Проодувалка - Fisher price My first car

1801
Возраст: 12м+
ден 910,00
Проодувалка - Fisher price My first car

Проодувалка - Fisher price My first car

8025
Возраст: 12м+
ден 845,00
Проодувалка - Step car 2 in 1

Проодувалка - Step car 4 in 1

8035
Возраст: 12м+
ден 2.405,00
Проодувалка - Step car 2 in 1

Проодувалка - Step car 4 in 1

8037
Возраст: 12м+
ден 2.405,00
Проодувалка

Проодувалка (црвена, сина, зелена и розева)

07 825
Возраст: 18м+
ден 885,00
Проодувалка 2 во  Smile

Проодувалка 2 во 1 - Smile

8004
Возраст: 18м+
ден 1.755,00
Проодувалка 4 во 1 - Smile

Проодувалка 4 во 1 - Smile

8003
Возраст: 12м+
ден 2.470,00
Kikka Boo CAR дубак

Kikka Boo CAR дубак (Повеќе бои)

55206
Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm
ден 3.790,00
Дубак Kikka Boo Super Driver

Kikka Boo Super Driver дубак

55055
Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm
ден 3.390,00
Kikka Boo Дубак - Unicorn

Kikka Boo Дубак - Unicorn

55413
Наменето за деца до 12кг.
ден 2.990,00
Kikka Boo Дубак со механизам за клацкање - Rocking Star

Kikka Boo Дубак со механизам за клацкање - Rocking Star

55414
Наменето за деца до 12кг.
ден 4.390,00
Дубак и џампер 2 во 1

Дубак и џампер 2 во 1

27689
ден 3.300,00
Дубак, клацкалка и проодувалка 3 во 1

Дубак, клацкалка и проодувалка 3 во 1

27814
Може да се користи на 3 начини, како клацкалка, дубак и туркало
ден 3.350,00
Kikka Boo Џампер - Cool kids

Kikka Boo Џампер - Cool kids

55269
Наменет за деца од 6 месеци до 12 kg.
ден 3.990,00
Kikka Boo Џампер за на врата - Cool kids

Kikka Boo Џампер за на врата - Cool kids

55288
Наменето за деца до 12 кг
ден 3.290,00
Kikka Boo Џампер за на врата - Fantasia

Kikka Boo Џампер за на врата - Fantasia

55353
Наменето за деца до 12 кг
ден 3.290,00
Музички џампер  (Повеќе бои)

Музички џампер (Повеќе бои)

07 551
Наменет за деца од 6 месеци до 12 kg.
ден 3.120,00
Џампер Hoppala (Повеќе бои)

Џампер (Повеќе бои)

07 550
Наменет за деца од 6 месеци до 12 kg.
ден 2.860,00
Џампер (Повеќе бои)

Џампер (Повеќе бои)

07 552
Наменет за деца од 6 месеци до 12 kg.
ден 1.755,00
Проодувалка (Повеќе бои)

Проодувалка (Повеќе бои)

30801

Димензии на производот : 40x38x39 cm
Димензиина пакувањето : 50x40x15 cm
ден 1.800,00
Ride on car Fiat 500 blue

Ride on car Fiat 500 blue

ROCFT0183BL
Погоден за деца постари од 12 месеци, со тежина до 20 кг.
ден 2.300,00
Ride on car Fiat 500 red

Ride on car Fiat 500 red

ROCFT0182RE
Погоден за деца постари од 12 месеци, со тежина до 20 кг.
ден 2.300,00
Ride on car Fiat 500 white

Ride on car Fiat 500 white

ROCFT0181WH
Погоден за деца постари од 12 месеци, со тежина до 20 кг.
ден 2.300,00
Close