Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Goki

Goki
Play value appropriate for children and lovingly crafted functional design
goki is the name of the brand for high-quality toys at a fair price, ensuring that excellent toys remain affordable.

Wherever families come together, that's where goki is at home. Play value appropriate for children, lovingly crafted functional design and contemporary colours are the distinguishing features of the brand. Good wooden toys are essential for the development and retention of motor, sensory and tactile skills.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

4013594095402
Ви треба мирна рака за да поставите што е можно повеќе парчиња на месечината.
Возраст 4+
ден 891,00 со ддв.
Играчка за туркање со подвижни крилја - Jakomo

Играчка за туркање со подвижни крилја - Jakomo

4013594549981
Возраст 1+
ден 1.071,00 со ддв.
Барабан

Барабан

4013594619820
Го вежба чувството за ритам, слухот за перцепција на различни звуци и ги подобрува моторичките способности.
ден 1.521,00 со ддв.
Peppers in vegetable crate

Peppers in vegetable crate

4013594516754
Age: 3+
ден 765,00 со ддв.
Scale with metal dishes

Tomatoes in vegetable crate

4013594516761
Age 3+
ден 621,00 со ддв.
Fruit crate

Fruit crate

4013594516563
Age:3+
ден 522,00 со ддв.
Fruit and vegetables in crate

Fruit and vegetables in crate

4013594516587
Age:3+
ден 891,00 со ддв.
Bananas in fruit crate

Bananas in fruit crate

4013594516709
Age: 3+
ден 621,00 со ддв.
Calculate sticks, glazed

Плочки за сметање

4013594586269
Возраст: 4+
ден 3.051,00 со ддв.
Kubb vikinshka igra, vo pamuchna torba

Kubb, Викиншка игра, во памучна торбичка

4013594151665
Играјте шах како викинзите!
ден 2.601,00 со ддв.
Kubb vikinshka igra, vo pamuchna torba - mala

Kubb, Викиншка игра, во памучна торбичка - мала

4013594568746
Играјте шах како викинзите!
ден 1.699,20 со ддв.
Voz od drvo Bern

Воз од дрво - Берн

Возраст: 3+
ден 3.861,00 со ддв.
Voz od drvo London

Воз од дрво - Лондон

4013594559591
Возраст: 2+
ден 1.611,00 со ддв.
Dvorec za redenje

Дворец за редење

4013594589154
Возраст: 3+
ден 1.251,00 со ддв.
Домино - Janod

Домино - Janod

3700217327040
ден 1.035,00 со ддв.
Drveni blokchinja vo razni formi i boi Mozaik

Дрвени блокчиња во разни форми и бои „Мозаик“

4013594587495
Возраст: 3+
ден 1.215,00 со ддв.
Drveni blokchinja za redenje Vinozhito

Дрвени блокчиња за играње „Виножито“

4013594586559
Возраст: 3+
ден 3.510,00 со ддв.
Igrachka od drvo so chekan i topchinja

Играчка од дрво со чекан и топчиња

4013594539012
Возраст: 3+
ден 1.701,00 со ддв.
Kula za dzidanje Vinozhito

Кула за ѕидање - Виножито

4013594585873
Возраст: 2+
ден 981,00 со ддв.
Lokomotiva - Barselona

Локомотива - Барцелона

4013594559430
Возраст: 1+
ден 1.044,00 со ддв.
Set za konstrukcija so topchinja shto se dvizhat

Сет за конструкција со топчиња што се движат

4013594538282
Возраст: 5+
ден 3.951,00 со ддв.
Set od 100 blokchinja od drvo vo razlichni boi i formi

Сет од 100 блокчиња од дрво во разни форми и бои

4013594585767
Возраст: 2+
ден 1.341,00 со ддв.
Traktor so prikolka goki nature

Трактор со приколка (Goki nature)

4013594559157
Возраст: 3+
ден 3.861,00 со ддв.
Дрвени колички со свирка

Дрвени колички со свирка

4013594550116
Возраст: 3+ Забелешка: Цената се однесува на едно парче.
ден 396,00 со ддв.
Игра - Научи да броиш од 1 до 5 со дрвени прстени

Игра - Научи да броиш од 1 до 5 со дрвени прстени

4013594589680
Возраст: 2+
ден 1.008,00 со ддв.
Сортирање на бои и форми

Сортирање на бои и форми

4013594589277
Возраст: 2+
ден 1.044,00 со ддв.
Куќичка за редење - Susibelle

Куќичка за редење - Susibelle

4013594585491
Возраст 3+
ден 1.962,00 со ддв.
Игра со запченици

Игра со запченици

4013594585309

Вртењето на запчениците создава поголема илустрација, којашто постојано се менува во зависност од распоредот на запчениците.
Ова ги поттикнува децата да експериментираат и постојано да креираат нешто ново.
ден 612,00 со ддв.
Дрвено сметало

Дрвено сметало

4013594092401

Сметало со 10 реда топчиња во различни бои.
Со ова шарено сметало собирањето и одземањето се учат многу брзо.
ден 981,00 со ддв.
Мека играчка за гушкање - Пајче

Мека играчка за гушкање - Пајче

4013594651387
ден 495,00 со ддв.
Close