Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Хранилки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START ELEPHANT 4 ТРКАЛА

CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY 2 START 4 ТРКАЛА (Повеќе бои)

792056900
На прв поглед POLLY 2 START е дизајнирано да се прилагоди спрема растот на Вашето бебе и е погодно од раѓање до максимум 15 кг тежина (приближно до 3 години).
ден 9.390,00 со ддв.
CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ (Повеќе бои)

CHICCO СТОЛИЦА ЗА ХРАНЕЊЕ POLLY PROGRESS 5 GREY 4 TRKALA 0М+ (Повеќе бои)

793364700
Возраст: од 3м+
Тежина: 12кг
ден 12.190,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1

Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1 (Повеќе бои)

55440
Релаксатор 2 во 1 кој може да се трансформира и во хранилка.
Одлична модерна забава и мирен радосен ден.
ден 6.690,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Be Happy

Kikka Boo Хранилка - Be Happy (Повеќе бои)

55410
Наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
ден 2.190,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Creamy

Kikka Boo Хранилка - Creamy (Повеќе бои)

55543
Наменета за деца од 6 месеци до 3 годишна возраст.
ден 2.490,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo

Kikka Boo Хранилка - Familia Cielo (Повеќе бои)

55155
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 3.990,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Little Taster

Kikka Boo Хранилка - Little Taster (Повеќе бои)

55568
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.690,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Lovely Day

Kikka Boo Хранилка - Lovely Day (Повеќе бои)

55521
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 4.390,00 со ддв.
Kikka Boo  Хранилка - Maple (Повеќе бои)

Kikka Boo Хранилка - Maple (Повеќе бои)

550123
Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.
ден 6.590,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка - Woody - Повеќе бои

Kikka Boo Хранилка - Woody - Повеќе бои

55957
Наменета за деца над 6 месеци
ден 4.290,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1

Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1 (Повеќе бои)

55439
Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче.
ден 9.490,00 со ддв.
Бустер хранилка

Бустер хранилка (Повеќе бои)

7888425
Наменета за дечиња кои самостојно седат
ден 1.190,00 со ддв.
Подлога за хранење за стол

Подлога за хранење за стол

900239
- Димензии на производот: 50x90cm. - Димензии на пакувањето: 20x23x7cm.
ден 1.050,00 со ддв.
Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

STHC01801SP
Столчето за хранење е наменето за деца до 15 кг тежина.
ден 4.500,00 со ддв.
Hranilka

Хранилка (Повеќе бои)

7151
Возраст: 6+
ден 1.560,00 со ддв.
Hranilka toto mini Boat

Хранилка Тото мини – Boat

7888422
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 2.290,00 со ддв.
Hranilka toto mini Heart

Хранилка Тото мини – Heart

7888423
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 2.290,00 со ддв.
Hranilka toto mini Watermelon

Хранилка Тото мини – Watermelon

7888424
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 2.290,00 со ддв.
Caretero Хранилка Homee - Gray

Caretero Хранилка Homee - Gray

TERO-7571
Погодно за деца од 6 месеци до околу 3-4 години
ден 7.500,00 со ддв. ден 6.000,00 со ддв.
Caretero Хранилка Homee - Mint

Caretero Хранилка Homee - Mint

TERO-7572
Погодно за деца од 6 месеци до околу 3-4 години
ден 7.500,00 со ддв.
Монтесори столче скала со две намени

Монтесори столче скала со две намени

МОН321
Монтесори столчето има две намени. Едната намена е што мо-е да се користи како скала за поткачување а другата намена е столче за седење на терпезариска маса. Со оваа столче скала децата имаат активно учество во кујната, може да помогат во припремање на омилените оброци. Висината е приспособлива за да одговори на висината на работна површина како и на терпезариска маса. Заедно со столчето следува и меко перниче за седење и потпирање. Достапно во повеќе бои по нарачка. Натур (целосно во натур боја или рачка во друга боја) Достапни бои бело, сиво, минт и плаво.
ден 7.200,00 со ддв.
CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 GLACIAL

CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 (Повеќе бои)

791732100

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 CHICCO
Овој мултифункционален производ не е само практичен, туку и заштедува многу простор.
BABY HUG 4 во 1 е производ со четири различни употреби.
Прво, може да се користи како лулка или релаксатор, столче со спуштање на наслонот, висок стол и како нормален стол. Значи, не ви се потребни уште четири производи кои го одземаат просторот во станот.
ден 15.990,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" orange

Хранилка 3 во 1 "Pudding" orange

STHPU0215OR
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" grey

Хранилка 3 во 1 "Pudding" grey

STHPU0211GY
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony pink

Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony pink

STHPU0213PP
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony blue

Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" peony blue

STHPU0213PP
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка 3 во 1 "Pudding" mint

Хранилка 3 во 1 "Pudding" mint

STHPU0212MI
Оваа хранилка е наменет за деца до 15 килограми која има 3 различни намени. Може да служи како класична хранилка, да биде поставена и зацврстена на столче и да биде како столче со масичка.
ден 3.390,00 со ддв.
Chipolino Хранилка "Teddy" latte

Хранилка "Teddy" latte

STHTD02102LA
Ова седиште е наменето за деца кои самостојно седат и кои имаат до 15 килограми. Седиштето обезбедува 3 позиции на подесување.
ден 2.490,00 со ддв.
СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ GROW WITH ME ЛИСИЦА 115184 INFANTINO назад кон листата на производи

СТОЛЧЕ ЗА ХРАНЕЊЕ GROW WITH ME ЛИСИЦА 115184 INFANTINO

Столче за хранење 4 во 1 заштедува многу простор и се претвора во бустер и мал стол. Содржи послужавник што можете да го измиете во машина за миење садови. Послужавникот и наслонот од седиштето се прилагодуваат за идеално позиционирање од рана возраст. Перниците од пена се меки за бебиња и родителите можат лесно да ги исчистат.
ден 6.990,00 со ддв. ден 4.893,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 1.050,00 Max: ден 15.990,00
ден1050 ден15990
Close