Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Kaloo

Kaloo е светски лидер во доменот на меки играчки и додатоци за бебешка опрема. Користејќи екстравантни материјали и иновативни дизајни, тие ги создавaат едни од најпосакуваните подароци за бебиња. Прекрасните кутии, меките приврзоци и суптилните детали, се знак за особеното внимание коешто во Kaloo им го посветуваат на нивните играчки. 

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Играчка со активности - Тукан - Kaloo

Играчка со активности - Тукан - Kaloo

K969584
ден 1.971,00
Кукла „EMMA K“ 25 cm - Kaloo

Кукла „EMMA K“ 25 cm - Kaloo

K962084
ден 1.251,00
Кукла „JADE K“ - Мала

Кукла „JADE K“ - Мала

K963538-копирај
ден 801,00
Кукла „Perle K“ 32cm - Kaloo

Кукла „Perle K“ 32cm - Kaloo

4895029620768
ден 1.701,00
Кукла „Perle K“ 80cm - Kaloo

Кукла „Perle K“ 80cm - Kaloo

4895029620850
ден 4.410,00
Кукла „ЕМА“ - 18cm - Kaloo

Кукла „ЕМА“ - 18cm - Kaloo

4895029620966
ден 801,00
Close