Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Кенгури и појаси за проодување

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO КЕНГУР МАРАМА BOPPY COMFY FIT BLUE

CHICCO КЕНГУР МАРАМА BOPPY COMFY FIT BLUE

799498000

Најлесен начин да го носите вашето бебе - едноставно кликнете, врзете и одете. Изработен од мека ткаенина со спандекс, што го прави да биде удобен како јога облека.
Лесен, хибриден носач со структурно седиште за безбедна положба.
ден 3.990,00 со ддв.
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА EASY FIT BLACK NIGHT (Повеќе бои)

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА EASY FIT BLACK NIGHT (Повеќе бои)

791544100
Едноставен и ергономски кенгур за бебе, лесен за ставање и прилагодување. Совршено одговара и за децата и за родителите, придружувајќи ги бебињата како што растат и се развиваат, до 9кг.
ден 2.990,00 со ддв.
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА HIP SEAT DENIM

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА HIP SEAT DENIM

791470900
Chicco Hip Seat ви нуди повеќе позиции на носење на бебето.
3м+ завртено кон родителите
6м+ завртено напред
6м+ носење на грб
ден 6.490,00 со ддв. ден 4.997,00 со ддв.
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА HIP SEAT HAZELWOOD

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА HIP SEAT HAZELWOOD

791477600/1458
Chicco Hip Seat ви нуди повеќе позиции на носење на бебето.
3м+ завртено кон родителите
6м+ завртено напред
6м+ носење на грб
ден 6.490,00 со ддв. ден 4.997,00 со ддв.
CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА MYAMAKI COMPLETE DENIM CYCLAMEN

CHICCO КЕНГУР НОСИЛКА MYAMAKI COMPLETE DENIM CYCLAMEN

794770900
Од раѓање до 15 кг
ден 4.890,00 со ддв.
Kikka Boo Носилка за бебе (кенгур) - Hoody  (Повеќе бои)

Kikka Boo Носилка за бебе (кенгур) - Hoody (Повеќе бои)

55571
Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 15 kg.
ден 1.890,00 со ддв.
Close