Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Кеси За Чување Млеко

Екстра издржливи кеси за чување на мајчиното млеко со дупло затварање. Цврстиот дизајн овозможува кесето да стои исправено. Може да се чува во фрижидер и замрзнувач. На врвот на кесичката има дел каде што може да го запишете име и датумот кога сте го оставиле млекото. Препорачуваме кесето со млеко да го чувате во задниот дел од фрижидерот.
Производител: Dr.Brown's
Шифра: 2059
ден 690,00 со ддв.
- +

Екстра издржливи кеси за чување на мајчиното млеко со дупло затварање.

Цврстиот дизајн овозможува кесето да стои исправено.

Може да се чува во фрижидер и замрзнувач.

На врвот  на кесичката има дел каде што може да го запишете име и датумот кога сте го оставиле млекото.

Препорачуваме кесето со млеко да го чувате во задниот дел од фрижидерот. 

Вклучува

-25 кеси од 180мл.

Не содржи БПА

Екстра издржливи кеси за чување на мајчиното млеко со дупло затварање.

Цврстиот дизајн овозможува кесето да стои исправено.

Може да се чува во фрижидер и замрзнувач.

На врвот  на кесичката има дел каде што може да го запишете име и датумот кога сте го оставиле млекото.

Препорачуваме кесето со млеко да го чувате во задниот дел од фрижидерот. 

Вклучува

-25 кеси од 180мл.

Не содржи БПА

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close