Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Ќебенца

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Sensilo Двострано меко ќебе - SOFT BLUE 75X100

Sensilo Меко ќебе - Soft blue

SILLO-3042
Sensilo ќебенцето е совршено за прошетки и патување за вашето бебе.
Изработено е од мек памук и нежна ткаенина и во зависност од потребите може да се користи од двете страни.
На ќебенцето има и разнобојни ленти што ќе му го привлече вниманието на бебето.
ден 790,00 со ддв.
Sensilo Плетено ќебенце - Pink

Sensilo Плетено ќебенце - Pink

SILLO-4322
Sensilo плетеното ќебенце е идеално за дома, пролетните и есенски прошетки како и за време на патувањата.
Тоа е комбинација на класичен и Скандинавски стил.
Направено е од памук и благодарение на него ќебето е меко и лесно.
Sensilo ќебенцето е совршено за вашето бебе или за подарок.
ден 1.950,00 со ддв.
Sensilo Плетено ќебенце - Gray

Sensilo Плетено ќебенце - Gray

SILLO-4323

Sensilo плетеното ќебенце е идеално за дома, пролетните и есенски прошетки како и за време на патувањата.
Тоа е комбинација на класичен и Скандинавски стил.
Направено е од памук и благодарение на него ќебето е меко и лесно.
Sensilo ќебенцето е совршено за вашето бебе или за подарок.
ден 1.950,00 со ддв.
Sensilo Двостран јорган/фишек - Forest dark gray

Sensilo Двостран јорган/фишек - Forest dark gray

SILLO-42201
Sensilo двостраниот јорган/ фишек е идеален за новороденчиња и доенчиња.
Фишек формата овозможува пријатно и удобно држење за време на доењето и спиењето на бебето.
Исто така може да се користи и како јорган за креветче и количка и како подлога за игра.
Изработен е од 100% памук. Јорганот е исполнет со неткаен материјал.
ден 1.100,00 со ддв.
Sensilo Двостран јорган фишек - Aqva rabbits

Sensilo Двостран јорган/фишек - Aqva rabbits

SILLO-4220
Sensilo двостраниот јорган/ фишек е идеален за новороденчиња и доенчиња.
Фишек формата овозможува пријатно и удобно држење за време на доењето и спиењето на бебето.
Исто така може да се користи и како јорган за креветче и количка и како подлога за игра.
Изработен е од 100% памук. Јорганот е исполнет со неткаен материјал.
ден 1.100,00 со ддв.
Sensilo Ќебенце - Blue

Sensilo Двострано ќебенце - Blue dots

SILLO-4308
Sensilo ќебенцето е совршено за прошетки и патување за вашето бебе.
Изработено е од мек памук и нежна ткаенина и во зависност од потребите може да се користи од двете страни.
На ќебенцето има и разнобојни ленти што ќе му го привлече вниманието на бебето.
ден 790,00 со ддв.
Sensilo Ќебенце - Hedgehogd gray

Sensilo двострано Ќебенце - Hedgehogd gray

SILLO-4306
Sensilo ќебенцето е совршено за прошетки и патување за вашето бебе.
Изработено е од мек памук и нежна ткаенина и во зависност од потребите може да се користи од двете страни.
На ќебенцето има и разнобојни ленти што ќе му го привлече вниманието на бебето.
ден 790,00 со ддв.
Sensilo Ќебе/Фишек за транспортер - Clearing mint

Sensilo Ќебе/Фишек за транспортер - Clearing mint

SILLO-708
Sensilo ќебето/фишек е специјално дизајнирано за најмалите деца.
Удобно и практично за патување во зимските студени денови.
Благодарение на отворите за ремени со 3-точки овозможува дополнителна функционалност и практичност.
Sensilo ќебето/фишек е со прилагодлива капа со имитација на уши.
Направено е од 100% памук.
ден 2.500,00 со ддв.
Слика на Sensilo Плетен сет ќебе и перница - GREY

Sensilo Плетен сет ќебе и перница - GREY

SILLO-42160
Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна.
Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете.
Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.
ден 3.500,00 со ддв.
Sensilo Плетен сет ќебе и перница - Pink

Sensilo Плетен сет ќебе и перница - Pink

SILLO-42161
Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна.
Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете.
Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.
ден 3.500,00 со ддв.
Kikka Boo плетено ќебенце за бебе (Повеќе бои)

Kikka Boo плетено ќебенце за бебе (Повеќе бои)

55361
Димензии на ќебињата: 75х100cm.
ден 1.420,00 со ддв.
Kikka Boo сет со ќебенце и играчка

Kikka Boo сет со ќебенце и играчка

55095

Димензии: 70×110 cm
Димензии на играчката: 30 cm
ден 690,00 со ддв.
Kikka Boo 3D Ќебенца за бебиња

Kikka Boo 3D Ќебенца за бебиња

55554
Димензии на ќебињата: 175х100cm.
ден 560,00 со ддв.
Kikka Boo Ќебе плик

Kikka Boo Ќебе плик

55914
• Димензија: 60/70cm • Материјал: 100% полиестер
ден 990,00 со ддв.
Kikka Boo Ќебе - Funny friends (Повеќе бои)

Kikka Boo Ќебе - Funny friends (Повеќе бои)

550338
Димензии на производот: 110x140cm.
ден 1.690,00 со ддв.
Kikka Boo Ќебе - Love penguins (Повеќе бои)

Kikka Boo Ќебе - Love penguins (Повеќе бои)

550335
Димензии на производот: 110x80cm.
ден 1.190,00 со ддв.
Kikka Boo Ќебенца за бебиња - My little Bear (Повеќе бои)

Kikka Boo Ќебенца за бебиња - My little Bear (Повеќе бои)

55094

Димензија на ќебенцето: 110x80 cm.
100% полиестер
ден 790,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 560,00 Max: ден 3.500,00
ден560 ден3500
Close