Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Креветчиња

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Caretero Транспортно креветче Basic

Caretero Транспортно креветче Basic (Повеќе бои)

TERA-3943/3322
Транспортно креветче погодно за деца со тежина до 15 кг
ден 3.790,00 со ддв. ден 3.112,00 со ддв.
CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING BEIGE

CHICCO КРЕВЕТЧЕ NEXT TO ME MAGIC CO-SEEPING BEIGE

797011400
Погоден од раѓање до приближно 6 месеци / максимална телесна тежина од 9 кг
ден 15.990,00 со ддв.
JUNGLE КРЕВЕТЧЕ ПРЕНОСЛИВО MOON PRINT (Повеќе бои)

JUNGLE КРЕВЕТЧЕ ПРЕНОСЛИВО MOON PRINT (Повеќе бои)

010317
Jungle преносливо креветче за деца
ден 3.590,00 со ддв.
Caretero Транспортно креветче Grande plus - Navy

Caretero Транспортно креветче Grande plus - Navy

TERO-3553
Погодно за деца со тежина до 15 кг
ден 6.940,00 со ддв. ден 5.552,00 со ддв.
Caretero Транспортно креветче Grande plus - Navy

Caretero Транспортно креветче Grande plus - Mint

TERO-3552
Погодно за деца со тежина до 15 кг
ден 6.940,00 со ддв. ден 5.552,00 со ддв.
Kikka boo Креветче -  Мedley со 2 нивоа (Повеќе бои)

Kikka boo Креветче - Мedley со 2 нивоа (Повеќе бои)

550050
Наменето за деца од 0 до 36 месеци
ден 3.990,00 со ддв.
Kikka boo Креветче - Welcome Baby (беж и сиво)

Kikka boo Креветче - Welcome Baby (беж и сиво)

55479

Наменет за деца од самото раѓање до 6 месеци.
Креветче со механизам за вибрации, музика и светла и можност за рачно клацкање
ден 7.490,00 со ддв.
Kikka boo Креветче - Dessine Moi (тиркизно, беж и сиво)

Kikka boo Креветче - Dessine Moi (тиркизно, беж и сиво)

55433
Наменет за деца од самото раѓање до 36 месеци.
ден 6.490,00 со ддв.
Kikka boo Креветче - Dolce Sonno (сино, розево, беж и сиво)

Kikka boo Креветче - Dolce Sonno (сино, розево, беж и сиво)

55506
Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
ден 5.490,00 со ддв.
Kikka boo Креветче - Bonne Nuit

Kikka boo Креветче - Bonne Nuit

55286/1899
Наменета е за деца на возраст од 0 до 6 месеци, со тежина не повеќе од 9 кг.
ден 8.290,00 со ддв.
Kikka boo Креветче - So Gifted (розево, беж и сиво)

Kikka boo Креветче - So Gifted (розево, беж и сиво)

55387
Наменет за деца од самото раѓање до 36 месеци.
ден 4.190,00 со ддв.
Kikka boo Транспортно креветче - Milky way (Повеќе бои)

Kikka boo Транспортно креветче - Milky way (Повеќе бои)

550119
Наменет за деца од самото раѓање до 36 месеци.
ден 6.190,00 со ддв.
Chipolino креветче - Sweet Dreams

Chipolino креветче - Sweet Dreams

KOSSD0202MO
Наменета е за деца на возраст од 0 до 6 месеци, со тежина не повеќе од 9 кг.
ден 6.790,00 со ддв.
Chipolino креветче "Блиску до мене" - Повеќе бои

Chipolino креветче "Блиску до мене" - Повеќе бои

KOSCLO182BE
Наменета е за деца на возраст од 0 до 6 месеци, со тежина не повеќе од 9 кг. Функции "Фиксирање на креветот на родителот до креветчето на бебето". Ова им им овозможува на родителите да спијат во непосредна близина со детето. Може да се користи и како обично креветче. Лесно и удобно. Навлаките може да се отстранат за полесно чистење. Има 5 позиции / и антирефлуксна позиција. Лесно и компактно за виткање и составување. Произведена во согласност со низ услови и барања на европските стандарди EN1130 со 100% безбедни материали Големина: 105x70x86 см Бојан сива и крем-розева
ден 6.400,00 со ддв.
Chipolino Tраспортно креветче и игрална Капри

Chipolino Tраспортно креветче и игрална Капри

KOSIK0191MO
Дизајниран за доенчиња и деца со тежина до 15 кг. Мека рамка за пониско ниво. Два странични џебови за играчки и додатоци. Влез со патент преку кој детето лесно влегува и излегува од просторот. Произведени во согласност со барањата на европскиот стандард EN716 со 100% безбедни материјали Големина: должина - 125 см / ширина - 65 см
ден 3.150,00 со ддв.
Дрвено креветче - Meda 3 во 1

Дрвено креветче - Meda 3 во 1

7501
Димензии: 171x72.5cm
ден 18.600,00 со ддв.
Креветче за бебиња Beddy

Креветче за бебиња Beddy

31785/3927
Практично и атрактивно креветче за бебе, кое има можност за складирање на работи и адаптација во големината на креветот. Димензии: должина - 1710 mm, ширина - 725 mm
ден 18.600,00 со ддв.
Chipolino Транспортно креветче Merida asphalt linen

Chipolino Транспортно креветче Merida asphalt linen

KOSIMER0212AT
Chipolino Merida транспортното креветче е производ дизајниран да ви помогне да спиете со вашето бебе без да го делите кревет. Може да го носите со вас цело време, благодарение на компактното преклопување и удобната торба за пакување. А, најдоброто нешто е што нема потреба да станувате да го земете бебето, кога ќе плаче или треба да го храните.. може да го гледате како слатко сонува, Кошницата е изработена од специјална висококвалитетна ткаенина за дишење, која е исклучително мека на допир и нежна на сетилата.
ден 5.750,00 со ддв.
КРЕВЕТЧЕ VENDY ФИОКА 062008 БЕЛА BAMBINO

КРЕВЕТЧЕ VENDY ФИОКА 062008 БЕЛА BAMBINO

062008
Креветчето е изработено од масивно дрво во комбинација со медијапан кај некои модели. Површински е заштитено со полиуретански нетоксичен лак со висок сјај. Предната страница е подвижна во три позиции, исто така и висината на душекот може да се намести на 3 нивоа.
ден 9.990,00 со ддв.
КРЕВЕТЧЕ BAMBI БЕЛО BAMBINO

КРЕВЕТЧЕ BAMBI БЕЛО BAMBINO

06201125
КРЕВЕТЧЕ BAMBI БЕЛО BAMBINO - предна страна која е подвижна, може да се фиксира во 3 позиции - 3 позиции на висина за душекот - димензии: 1245 mm x 670 mm x 1050 mm - димензии на просторот за душек: 1200 mm x 600 mm (душекот не е вклучен) - тркалца: O 40 mm Детско креветче кое се изработува од масивна бука во комбинација со медијапан. Сите модели се атестирани и одговараат на стандардите: SRPS EN 716-1;716-2:2010 EN 716-1:2008+A1:2013,EN716-2:2008,EN 71-3:2012
ден 8.990,00 со ддв.
КРЕВЕТЧЕ HAPPY 062014 БЕЛА BAMBINO

КРЕВЕТЧЕ HAPPY 062014 БЕЛА BAMBINO

062014/3960
Креветчето е изработено од масивно дрво во комбинација со медијапан кај некои модели. Површински е заштитено со полиуретански нетоксичен лак со висок сјај.Висината на душекот може да се постави на 3 нивоа.Предната страница може да се монтира во две висини. Димензии: -надворешни: 1244 х 670 х 990 мм - димензии на просторот за душек: 1200 mm x 600 mm (душекот не е вклучен) -тркалца O 40 мм – Сите модели на креветчиња BAMBINO се атестирани по Европски стандарди EN-716-1 i EN-716-2/2008, сертификат TUV/SUD, безбедносни бои со сертификат EN 71/3. -Постелнината и душекот не се вклучени во цената.
ден 7.390,00 со ддв.
КРЕВЕТЧЕ LOLEK ФИОКА 062063 БЕЛА BAMBINO

КРЕВЕТЧЕ LOLEK ФИОКА 062063 БЕЛА BAMBINO

06206325
Креветчето е изработено од масивно дрво во комбинација со медијапан кај некои модели. Површински е заштитено со полиуретански нетоксичен лак со висок сјај. Предната страница е подвижна во три позиции, исто така и висината на душекот може да се намести на 3 нивоа.
ден 11.990,00 со ддв.
Chipolino Транспортно креветчесо подвижна страница Merida dhalia linen

Chipolino Транспортно креветчесо подвижна страница Merida dhalia linen

KOSIMER0214DH
Chipolino Merida транспортното креветче е производ дизајниран да ви помогне да спиете со вашето бебе без да го делите кревет. Може да го носите со вас цело време, благодарение на компактното преклопување и удобната торба за пакување. А, најдоброто нешто е што нема потреба да станувате да го земете бебето, кога ќе плаче или треба да го храните.. може да го гледате како слатко сонува, Кошницата е изработена од специјална висококвалитетна ткаенина за дишење, која е исклучително мека на допир и нежна на сетилата.
ден 5.750,00 со ддв.
Chipolino Транспортно креветче со подвижна страница Merida latte linen

Chipolino Транспортно креветче со подвижна страница Merida latte linen

KOSIMER0213LA/2328
Chipolino Merida транспортното креветче е производ дизајниран да ви помогне да спиете со вашето бебе без да го делите кревет. Може да го носите со вас цело време, благодарение на компактното преклопување и удобната торба за пакување. А, најдоброто нешто е што нема потреба да станувате да го земете бебето, кога ќе плаче или треба да го храните.. може да го гледате како слатко сонува, Кошницата е изработена од специјална висококвалитетна ткаенина за дишење, која е исклучително мека на допир и нежна на сетилата.
ден 5.790,00 со ддв.
Chipolino транспортно креветче со подвижна страница Merida carbon linen

Chipolino транспортно креветче со подвижна страница Merida carbon linen

KOSIMER0211CB/2328
Chipolino Merida транспортното креветче е производ дизајниран да ви помогне да спиете со вашето бебе без да го делите кревет. Може да го носите со вас цело време, благодарение на компактното преклопување и удобната торба за пакување. А, најдоброто нешто е што нема потреба да станувате да го земете бебето, кога ќе плаче или треба да го храните.. може да го гледате како слатко сонува, Кошницата е изработена од специјална висококвалитетна ткаенина за дишење, која е исклучително мека на допир и нежна на сетилата.
ден 5.750,00 со ддв.
КРЕВЕТЧЕ СИМПСОН 7 ВО 1 SIMPSON

КРЕВЕТЧЕ СИМПСОН 7 ВО 1 SIMPSON

11243
Креветче СИМПСОН (растечко креветче) 7/1 Главната предност на креветчето е можноста за прилагодување на големината на креветчето според возраста на детето. Креветчето може да се користи од 0 до 9 години, а подоцна сеуште се користи како маса и две удобни фотељи. За возраст од 0-3 месеци, ги препорачуваме тркалезниот дел и масичката за пресоблекување, димензии на креветчето: Д: 70 см В: 92 см. За возраст од 3-6 месеци, овалниот дел на највисоко ниво, димензии: Д: 125 цм, Ш: 70 цм В: 92 цм. Овалниот дел на најниско ниво се користи 6-36 месеци. За возраст од 3-9 години користете го најдолгиот дел од креветот (без тркала), димензии Д: 179 цм, Ш: 70 цм, В: 86 цм. За возраст од 9+ масичка и две фотељи.
ден 21.990,00 со ддв.
Close