Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Куќички и замоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
MOCHTOYS КУЌА GARDEN HOUSE WITH KITCHEN

MOCHTOYS КУЌА GARDEN HOUSE WITH KITCHEN

06611392
Куќарката е изработена од висококвалитетна издржлива пластика.
ден 8.990,00 со ддв.
MOCHTOYS КУЌА СО МАСА GARDEN HOUSE

MOCHTOYS КУЌА СО МАСА GARDEN HOUSE

06611045
За деца над 1 година.
ден 9.890,00 со ддв.
Замок куќа

Замок куќа

07 963
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 168 см
Должина - 129 см
Ширина - 125 см
ден 15.600,00 со ддв.
Zamok kukja

Замок куќа

07 963
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 168 см
Должина - 129 см
Ширина - 125 см
ден 15.600,00 со ддв.
Kamen kukja

Камен куќа (Повеќе бои)

06 437
Возраст: 3+
ден 5.915,00 со ддв.
Куќа Dolu

Куќа Dolu

3018
- Возраст 3+ - Направено во форма на мала куќа со покрив - Покривот е со имитација на керамиди и има мал кружен прозорец - Два големи прозорци кои овозможуваат протек на воздух - Два излези од куќичката: едниот излез е за на тераса, а другиот е излез од куќичката - Кучичката може да се постави и внатре во домот и надвор - Изработена е од квалитетна пластика и бои што не се оштетуваат од сончеви зраци - Лесна за инсталација - Лесна за одржување - Димензии: 151 х 104 х 125 см
ден 6.630,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 5.590,00 Max: ден 22.100,00
ден5590 ден22100
Close