Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

LANABABY

LANABABY

Пелени за повеќекратна употреба

Еколошки и Економични пелени за Вашите најмили

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Зелена Еко Пелена со Математички Равенки

Зелена Еко Пелена со Математички Равенки

2088
Погоден за бебиња и мали деца од 3.5 до 15+ килограми Ширина и должина на пелената: 38x33цм Една големина одговара за сите – можете да ја прилагодите пелената до саканата големина (S, M или L) со прилепување на различни редови на нитни кои се наоѓаат на надворешниот дел на пелената. Има два горни реда кои се обложени со нитни. Едниот ред служи за зацврстување на колковите, а другиот ред на нитни служи за зацврстување на половината, со цел да спречи протекување.
ден 548,00
Close