Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

LEAP FROG

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
ШПОРЕТ NUMBER LOVIN OVEN LEAP FROG

LEAP FROG ШПОРЕТ NUMBER LOVIN OVEN

8019289K
ШПОРЕТ NUMBER LOVIN OVEN LEAP FROG Откријте го совршениот рецепт за забавно учење на броевите со печка за печење. Дизајниран за аспиранти за готвење, the Number Lovin' Oven доаѓа со 16 забавни состојки и многу учење. Изучете го бројот со песната за печење- 30 и повеќе песни и фрази со кои ќе научите да броите, споделувате и други вештини. Малите можат преку бројниот лизгач да дознаат за времето и температурата, да ја поделат храната на две, три или четири еднакви парчиња, да изградат математички вештини, притискајќи го шеширот на готвачот можат да бројат и да пеат заедно. Отворањето и затворањето на рерната активира вкусни фрази за готвење и споделување. Number Lovin' Oven доаѓа со сите состојки што им се потребни на децата за да се забавуваат. Скршете јајце во тавче и слушнете го звукот! Печете пица, леб и кекси на плехот за печење-светлото ќе трепне кога храната ќе биде подготвена. Сечете и сервирајте ги лебовите со шпатулата и поделете на ваше другарче или родител.
ден 2.209,00 со ддв.
LEAP FROG ПИКНИК КОРПА SHAPES AND SHARING PICNIC

LEAP FROG ПИКНИК КОРПА SHAPES AND SHARING PICNIC

80603653/ 3498
ПИКНИК КОРПА SHAPES AND SHARING PICNIC LEAP FROG Дознајте повеќе за боите, формите, начините и друго додека сте на пикник со корпата за пикник. Подигнете го капакот за да слушнете весели фрази и извадете ги 16-те парчиња за играње, вклучувајќи разнобојни чинии, вилушки, чаши и храна.
ден 1.990,00 со ддв.
LEAP FROG КНИГА 100 ЖИВОТНИ

LEAP FROG КНИГА 100 ЖИВОТНИ

80609543
КНИГА 100 ЖИВОТНИ LEAP FROG Шест двојни интерактивни страни со животни од 12 категории, како шума, океан и сл. Истражувајте ги трите начини на игра за да научите нешто за имињата, звуците и интересни факти за животните. Оваа двојазична книга ќе му овозможи на детето да учи и да пее песни на англиски и шпански јазик.
ден 1.890,00 со ддв.
LEAP FROG КАСА COUNT ALONG REGISTER

LEAP FROG КАСА COUNT ALONG REGISTER

80019306
Наменето за над 2 години.
ден 1.890,00 со ддв.
LEAP FROG КНИГА 100 ЗБОРОВИ LEARNIN FRIENDS

LEAP FROG КНИГА 100 ЗБОРОВИ LEARNIN FRIENDS

80601503
Возраст 12м +
ден 1.790,00 со ддв.
LEAP FROG КАМИОН POPPING COLOUR MIXER TRUCK

LEAP FROG КАМИОН POPPING COLOUR MIXER TRUCK

80601903
Возраст:6-36м
ден 1.690,00 со ддв.
LEAP FROG ЛАПТОП КУЧЕ PEEK A BOO SCOUT

LEAP FROG ЛАПТОП КУЧЕ PEEK A BOO SCOUT

80606103
Наменет за деца од 6-24 месеци.
ден 1.590,00 со ддв.
LEAP FROG ЏОИСТИК LEVEL UP & LEARN

LEAP FROG ЏОИСТИК LEVEL UP & LEARN

80609103
Играјте и учете со овој џоистик од Leapfrog.
ден 1.290,00 со ддв.
LEAP FROG skara SMART SIZZLING

LEAP FROG СКАРА SMART SIZZLING

80607903
Наменета за 2г+.
ден 4.990,00 со ддв.
КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG

КУЧЕ STORY TIME BELLA LEAP FROG

80603553
ВРЕМЕ ЗА ПРИКАЗНИ! Ова слатко кученце раскажува 5 различни приказни за Бела и нејзините пријатели: Бади, Купер, Мона и Пепер. Одберете приказна и притиснете соодветен број на нејзиното ремче за да почне! Направена од многу мека текстура, со светла, приказни и звуци, оваа играчка ќе го задржи вниманието на вашето дете. Приказните на Бела се идеални да го воведат бебето во емоциите, формите, броевите, боите и контрастите. Дополнително, притиснете на АВС копчето за да ги откриете буквите во приказните или да ги слушате прашањата. Со притискање на месечината и ѕвездата на Бела ќе слушнете нежни приспивни приказни или приспивни мелодии. Оваа плишана играчка е идеален подарок за вториот роденден на вашето детет. како што е специјално дизајнирана да го поттикне нивниот развој помегу 2 и 4 година. Потребна 1 ААА батерија(вклучена).
ден 3.290,00 со ддв.
КУЧЕ STORY TIME BUDDY LEAP FROG

КУЧЕ STORY TIME BUDDY LEAP FROG

80603503
Одберете книга и притиснете го соодветното копче на ремчето на кучето за да ги истражувате 5 приказни за кучето и неговите пријатели Бела, Купер, Мона и Пепер. Секоја приказна ве воведува во различни ситуации, вклучувајќи емоции, форми, броеви, бои и сл. Притиснете на АБЦ копчињата на кучето за да ги истражувате буквите во приказната или притиснете на копчињата во книгата за да го слушнете него како ве прашува. Кога ќе ги притиснете месечината или ѕвездите ќе слушнете приказни за добра ноќ или приспивни песни, а неговото ремче ќе почне да ги сменува боите. Наменето за деца од 2-5 години. Потребни се 2*АА батерии (вклучени, само за демонстрација на производот, заменете ги за домашна употреба).
ден 3.290,00 со ддв.
Close