Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Living Nature

Плишани играчки за деца.

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Волк (Living Nature 35cm)

Волк (Living Nature 35cm)

5037832004789

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
Димензии: 35cm
ден 1.485,00 со ддв.
Див зајак (Living nature)

Див зајак (Living nature)

5037832005236

Дивиот зајак има долго тело, издолжени задни нозе и големи уши со црни врвови.
Може да порасне до 52-60cm во должина и да тежи до 4kg.
ден 1.485,00 со ддв.
Лав Living nature

Лав Living nature

5037832003881

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
Димензии: 40 cm
ден 2.511,00 со ддв.
Лисица (Living nature)

Лисица (Living nature)

5037832309174

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
Димензии: 27 cm
ден 1.071,00 со ддв.
Орангутан (Living nature)

Орангутан (Living nature)

5037832303998

Орангутаните живеат во џунглите на островите Борнео и Суматра.
Голем дел од времето го поминуваат на дрвјата.
Орангутаните се едни од најинтелигентните мајмуни и познато е дека можат да изработат орудија за лов, хранење и комуникација.
ден 1.251,00 со ддв.
Срнче Living nature (21cm)

Срнче Living nature (21cm)

5037832300652

Совршен подарок за љубителите на миленичиња и за возрасните ентузијасти.
Димензии: 21 cm
Материјал: Текстил
Возраст: 0+
ден 711,00 со ддв.
Close