Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Лизгалка 150 см - Doli

Возраст: 3+ години
Производител: Dolu
Шифра: 3022
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 5.200,00 со ддв.
- +

- Возраст: 3+ години

- Лесна инсталација

- Забавна и безбедна

- Нов дизајн

- Внатрешна и надворешна употреба

- Стилски изглед и ергономски дизајн

- Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

- Димензии:  107,5X150X94 Cm

- Возраст: 3+ години

- Лесна инсталација

- Забавна и безбедна

- Нов дизајн

- Внатрешна и надворешна употреба

- Стилски изглед и ергономски дизајн

- Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

- Димензии:  107,5X150X94 Cm

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close