Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра. Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината. Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг. Должина на лизгалката: 172см. 185x70x98 см Тежина на лизгалката 9кг.
Шифра: 066HBS1801603
ден 5.690,00 со ддв.
- +
ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN
Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
185x70x98 см
Тежина на лизгалката 9кг.
ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN
Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
185x70x98 см
Тежина на лизгалката 9кг.
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Двострана табла со прилагодлива висина - Splash

Двострана табла со прилагодлива висина - Splash

3700217396114
Табла за пишување со креди и магнена табла за пишување со маркер. Додатоци: 6 магнети, 10 креди, 1 маркер што се брише, 1 ролна хартија, 1 бришач за табла и 3 пластични садови за боја. Прилагодлива висина (91 до 126 cm). Површина за пишување: 47 x 47,5 cm.
ден 4.490,00 со ддв.
Close