Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO BLUE 172cm 18010 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO BLUE 172cm 18010 MONI GARDEN Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри. Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината ,во повеќе бои. „ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми. Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата.
Шифра: 066HBS1801002
ден 8.690,00 со ддв.
- +

ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO BLUE 172cm 18010 MONI GARDEN
Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри.
Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината ,во повеќе бои.
„ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми.

Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата.

ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO BLUE 172cm 18010 MONI GARDEN
Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри.
Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината ,во повеќе бои.
„ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми.

Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close