Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Лизгалка - Unicorn My first slide

Возраст: 3+
Производител: Dolu
Шифра: 2501
ден 2.860,00 со ддв.
- +

- Возраст: 3+

- За внатрешна и надворешна употреба

- Изработена од квалитетна пластика 

- Димензии:  70x111x47 cm

- Возраст: 3+

- За внатрешна и надворешна употреба

- Изработена од квалитетна пластика 

- Димензии:  70x111x47 cm

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close