Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Медицински апарати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+

CHICCO АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+

049040000
Чистењето на носето е посебно важно кај помалите деца, кои не се во состојба самостојно да го издуваат.
ден 635,00 со ддв.
CHICCO ВАГА ЕЛЕКТРОНСКА ЗА БЕБЕ

CHICCO ВАГА ЕЛЕКТРОНСКА ЗА БЕБЕ

055770000
Ергономска и компактна ви овозможува да го следите растот на вашето бебе од раѓање се до 20кг тежина.
ден 6.790,00 со ддв.
CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI AMBIENT

CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI AMBIENT

080310000
Има комбинирана технологија топло- ладно, со практичен контејнер за вода, траење на батерија од 8 часа, копче на допир за да се прилагоди протокот на пареа.
ден 4.900,00 со ддв.
CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI FRESH

CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI FRESH

080320000
Овлажнувач со ладна пареа Humi Fresh овозможува: побезбедна пареа, тивок при работа, идеален за мирни ноќи, обезбедува соодветно ниво на влажност во собата.
ден 5.590,00 со ддв.
CHICCO ТЕРМОМЕТАР SMART TOUCH ИНФРАРЕД FRONTAL

CHICCO ТЕРМОМЕТАР SMART TOUCH ИНФРАРЕД FRONTAL

099030000
Мерење за време од 1 секунда.
ден 2.690,00 со ддв.
Сет филтри за аспиратор за нос

Сет филтри за аспиратор за нос

900094
Содржи 10 резервни филтри,дизајнирани за маскимална хигиена.
ден 165,00 со ддв.
Nip - Аспиратор за нос

Nip - Аспиратор за нос

4437074
За нежно и безболно лекување на затнат нос
ден 220,00 со ддв.
Close