Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 116cm 11050

Детска лизгалка со преклопување. Погодна за во двор и детски игралишта. Должина на лизгалкатa: 116см. Производот е наменет за деца над 3 години. 62.5x116x36 см.
Производител: MOCHTOYS
Шифра: 06611050/3979
ден 2.290,00 со ддв.
- +

Детска лизгалка со преклопување.
Погодна за во двор и детски игралишта.
Должина на лизгалкатa: 116см.
Производот е наменет за деца над 3 години.
62.5x116x36 см.

Детска лизгалка со преклопување.
Погодна за во двор и детски игралишта.
Должина на лизгалкатa: 116см.
Производот е наменет за деца над 3 години.
62.5x116x36 см.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close