Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 140cm

Возраст: 12+ години
Производител: MOCHTOYS
Шифра: 06612166
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.590,00 со ддв.
- +

- Производот е погоден за деца над 12 месеци.

- Детската лизгалка е компактна и стабилна.

- Таа е идеална за во градина, за детски забави и семејни собири.

- Должината на лизгалката е 180 цм.

- Отвор за вода.

- 3.5 кг

- 140x36x81 cm

- Производот е погоден за деца над 12 месеци.

- Детската лизгалка е компактна и стабилна.

- Таа е идеална за во градина, за детски забави и семејни собири.

- Должината на лизгалката е 180 цм.

- Отвор за вода.

- 3.5 кг

- 140x36x81 cm

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close