Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

MONI TOYS

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
MONI TOYS ТОРТА ДРВЕНА HAPPY BIRTHDAY 4223N

MONI TOYS ТОРТА ДРВЕНА HAPPY BIRTHDAY

0664223
ТОРТА ДРВЕНА HAPPY BIRTHDAY -MONI TOYS
Секое дете со нетрпение го очекува својот роденден.
Прославата нема да биде иста без одлична торта, нели?
Да ги започнеме подготовките за прекрасниот празник токму сега!
ден 890,00 со ддв.
 MONI TOYS ДАСКА ЗА СЕЦКАЊЕ ДРВЕНА 4308

MONI TOYS ДАСКА ЗА СЕЦКАЊЕ ДРВЕНА 4308

0664308
АСКА ЗА СЕЦКАЊЕ ДРВЕНА 4308 MONI TOYS Дали сакате Вашето дете да се забавува од срце и истовремено да ги развива своите вештини и да учи нови работи? Подарете му го овој исклучително оригинален, шарен комплет, кој се состои од дрвена даска за сечење, дрвен нож и 5 зеленчуци (кромид, морков, домат, модар патлиџан и лимон). Со помош на дрвен нож, вашето малечко може да ја пресече храната на неколку парчиња на таблата, а потоа повторно да ги состави парчињата. Овој комплет ќе стане омилена играчка на секој мал готвач кој ќе биде заинтересиран да подготви ручек за целото семејство. Оваа активност помага да се развијат фини моторни вештини и координација на рацете и очите. Исто така, се охрабруваат детската фантазија и креативност. Вашиот мал помошник во кујната сам нека го готви своето прво јадење! Играчката е изработена од високо квалитетни и безбедни материјали. Тоа е одличен подарок за деца кои сакаат да го поминуваат своето време во забавни игри.
ден 750,00 со ддв.
MONI TOYS ТАБЛА 2 ВО 1

MONI TOYS ТАБЛА 2 ВО 1

06662888
Погоден за деца над 3 години.
ден 990,00 со ддв.
ШАТОР YURT 2 ВО 1 СО 25 ТОПЧИЊА 995-5001i MONI TOYS

ШАТОР YURT 2 ВО 1 СО 25 ТОПЧИЊА 995-5001i MONI TOYS

0669955001
ШАТОР YURT 2 ВО 1 СО 25 ТОПЧИЊА 995-5001i MONI TOYS Секое дете ја бара своето игралиште од соништата, каде што може да се изолира од здодевното секојдневие на возрасните. Тендата за играње што се преклопува е вистинското место. Вашето дете може да поминува часови играјќи разни забавни игри. Влезот има пригодна врата што може да се отвори и затвори доколку е потребно, а служи и како отвор за вентилација. Забавните принтови во боја придонесуваат за добро расположение за време на играта. Исклучително лесно преклопување и расклопување. Погодно за чување. Сетот вклучува и 25 топчиња во боја. Погоден за деца над 3 години. Направени од бои и материјали потполно безбедни за здравјето на Вашето дете.
ден 1.590,00 со ддв.
MONI TOYS ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ АНА 4121

MONI TOYS ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ АНА 4121

0664121
ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ АНА 4121 MONI TOYS Дрвена куќа за кукли со мебел - Ана. Цврста дрвена конструкција. 8 додатоци во боја - мебел за куќата. Куќичката е на 3 ката, со 4 соби. 7.00 кг 52.3x27x95 см
ден 4.990,00 со ддв.
ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ СИНДАРЕЛА 4127 MONI TOYS

ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ СИНДАРЕЛА 4127 MONI TOYS

0664127
ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ СИНДАРЕЛА 4127 MONI TOYS Дрвена куќа за кукли со мебел - Пепелашка. Цврста дрвена конструкција. 15 додатоци во различни бои - мебел за куќата. Куќичката е на 3 ката, со 4 соби, скали и тераса. 16.5 кг 82x30x126.5 см
ден 9.990,00 со ддв.
ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ МИЛА 4110 MONI TOYS

ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ МИЛА 4110 MONI TOYS

0664110
Дали Вашето мало девојче сака да игра со кукли? Тогаш, зошто да не му ја дадете оваа шармантна дрвена куќа за кукли, која ќе ги маѓепса малите со разновидни бои, дизајни и функционалност. Сигурни сме дека во моментот кога детето ќе ја види, ќе се изгуби во неа. Куќата има неколку ката и е поделена на посебни простории. Во прекрасната спална соба, куклите ќе можат да спијат убаво во прекрасно легло, во нежна виолетова боја. Куќата изгледа толку реално. Во дневната соба, покрај удобниот тросед, има дури и пијано на кое куклите ќе научат да свират. Во трпезаријата, девојките можат да подготват вкусни јадења за своите блиски пријателки. Таму ќе најдете сe што ви треба: шпорет, мијалник, прибор, фрижидер, саксии, маса и удобни столици. Куклите може да се пресоблекуваат и да се капат во прекрасната бања, каде што има и када.
ден 5.990,00 со ддв.
ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ ИЗАБЕЛА 4118 MONI TOYS

ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ ИЗАБЕЛА 4118 MONI TOYS

0664118
ДРВЕНА КУЌИЧКА ЗА КУКЛИ ИЗАБЕЛА 4118 MONI TOYS Дрвена куќа за кукли со мебел - Изабела. Цврста дрвена конструкција. 10 додатоци во различни бои - мебел за куќата. Куќичката е на 3 ката, со 4 соби, скали и тераса. 14.3 кг 82.5x32x115 см
ден 8.990,00 со ддв.
ДРВЕНА КУЈНА 7253 СО ПРИБОР MONI TOYS

ДРВЕНА КУЈНА 7253 СО ПРИБОР MONI TOYS

0667253
Оваа одлична дрвена кујна е специјално создадена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. Најдоброто нешто е што додека се забавува, детето ќе развие вредни вештини, умешност и имагинација. Кујната е функционална и многу оригинална, бидејќи изгледа крајно реалистично и ќе ги пренесува децата во вистинска кујна. Комплетот ги содржи сите потребни прибори, апарати и додатоци: 14 додатоци вклучени во комплетот / вилушки, лажици, соларници, чинии и тенџере со тава / што е можно поблиску до вистинска кујна Микробрановата печка има врата што се отвора. Часовникот има стрелки што можат да се ротираат со рака. Направени се од квалитетни, безбедни материјали. Кујната ќе ве импресионира со својот модерен дизајн и е одличен подарок за малите готвачи-аматери. За деца над 3 години. Пакување 11 кг 60х30х93,5 см
ден 7.690,00 со ддв.
ДРВЕНА КУЈНА 7257 MONI TOYS

ДРВЕНА КУЈНА 7257 MONI TOYS

0667257
Многу деца сакаат да им помагаат на своите родители во кујната. Со оваа одлична дрвена кујна, тие ќе имаат своја мала кујна, каде што смело можат да го ослободат својот талент за готвење и да готват за целото семејство, како и за своите омилени играчки. Вашето дете ќе помине часови во оваа интересна кујна и ќе ја ослободи својата имагинација. Заедно со пријателите, тие ќе создадат одлични кулинарски ремек-дела и ќе се забавуваат од срце. Играчката е изработена од квалитетни и безбедни материјали, за да можете да бидете мирни додека вашето дете ужива во својата нова кујна. Ги вклучува сите потребни додатоци и апарати, како што се печка, мијалник, плочи, фрижидер и шпорет. 11,5 кг 80x29x78,5 см
ден 8.790,00 со ддв.
ДРВЕНА КУЈНА МИЛА 7256А MONI TOYS

ДРВЕНА КУЈНА МИЛА 7256А MONI TOYS

0668256
Дрвена кујна со садови за готвење - Мила. Кујната има шпорет што се отвора. Располага со две рингли, мијалник, микробранова печка, полици и садови за готвење.8.50 кг 59.5x30x93.5 см
ден 6.390,00 со ддв.
Close