Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Нега

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Алое

BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Алое

5003
BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Алое-66 парчиња.
ден 75,00
Kikka Boo Сет за маникир Bear (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет за маникир Bear (Повеќе бои)

550088
Димензии на производот: 10x8x7cm.
Димензии на пакувањето: 11x9x8cm.
ден 510,00
BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Невен

BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Невен

5005
BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Невен, со капак, 80 парчиња.
ден 90,00
Kikka Boo Сет за маникир  (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет за маникир (Повеќе бои)

550087
Сет за маникир за бебиња направен од водоотпорен материјал кој овозможува поголема хигиена и лесно чистење.
ден 180,00
Kikka Boo Сет со четка и чешел (Повеќе бои)

Kikka Boo Сет со четка и чешел (Повеќе бои)

550085
Сет за разубавување и нега на вашето бебе.
ден 220,00
Nip - Аспиратор за нос

Nip - Аспиратор за нос

4437074
За нежно и безболно лекување на затнат нос
ден 220,00
Nip - Ножички (Повеќе бои)

Nip - Ножички (Повеќе бои)

4437076
За безбедно сечење на ноктите
ден 225,00
Сет чешел и четка

Сет со четка и чешел

4437075
ден 360,00
Четка За Заби, розева

Четка За Заби, розева

2057
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00
BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Смрадлика

BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Смрадлика

5004
BEBELAN влажни марамчиња со Камилица + Смрадлика, со капак, 80 парчиња.
ден 90,00
Четка За Заби, сина

Четка За Заби, сина

2056
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00
Силиконска Цуцла 3-6 месеци тесно грло

Силиконска Цуцла 3-6 месеци тесно грло

2210
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето. Вклучува: -две силиконски цуцли 3-6 месеци
ден 305,00
Силиконска Цуцла недоновче тесно грло

Силиконска Цуцла недоновче тесно грло

2010
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 305,00
Сет филтри за аспиратор за нос

Сет филтри за аспиратор за нос

900094
Содржи 10 резервни филтри,дизајнирани за маскимална хигиена.
ден 165,00
Навлака за прст за чистење уста

Навлака за прст за чистење уста

4437070
Наменета за бебиња од самото раѓање до 12 месечна возраст.
ден 285,00
Силиконска Цуцла 9+ месеци тесно грло

Силиконска Цуцла 9+ месеци тесно грло

2014
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 305,00
Цуцла Лажливка PreVent 6-12 месеци, розева

Цуцла Лажливка PreVent 6-12 месеци, розева

2036
Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите.
ден 450,00
Цуцла Лажливка PreVent 12+ месеци, сина

Цуцла Лажливка PreVent 12+ месеци, сина

2039
Креирани од детски стоматолог да спречат проблеми со забчињата. Со патентиран канал на цуцлата кој се отвара како што бебето цица и се намалува притисокот во устата на бебето. Овој притисок што се ствара при цицање може да создаде проблеми со забите.
ден 450,00
Електрична пумпа за гради LED Leia

Електрична пумпа за гради LED Leia

550096
Димензии на производот: 23x9x9cm.
Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.
ден 2.390,00
Рачна Пумпа за Измолзување

Рачна Пумпа за Измолзување

2058
Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа. Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас. Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување. Целосно се расклопува за лесно миење. Не содржи БПА
ден 3.340,00
Резервен вентил систем за 250 мл

Резервен вентил систем за 250 мл

2022
Резервен вентил систем за шише.
ден 380,00
Диспанзер за млеко First Moments - Nip

Диспанзер за млеко First Moments - Nip

4435606
4 сада и 4 капаци во едно пакување
ден 600,00
Сет за јадење женски

Сет за јадење (женски)

4439025

- Производите се направени со висок квалитет и цврста пластика.
- 0% BPA
ден 1.265,00
Стерилизатор на пареа

Стерилизатор на пареа

4437101
Стерилизаторот овозможува совршена стерилизација на бебешките шишиња.
ден 4.230,00
Frozen тоалетна вода

Frozen тоалетна вода

24
Frozen тоалетна вода Количина: 30ml
ден 360,00
Барби тоалетна вода

Барби тоалетна вода

90
Барби тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00
Принцези тоалетна вода

Принцези тоалетна вода

139
Дизни принцези тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00
Спајдермен тоалетна вода

Спајдермен тоалетна вода

146
Спајдермен тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00
Коли тоалетна вода

Коли тоалетна вода

111
Коли тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00
Авиони тоалетна вода

Авиони тоалетна вода

84
Авиони тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00
Close