Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

nip

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Nip - Аспиратор за нос

Nip - Аспиратор за нос

4437074/3138
За нежно и безболно лекување на затнат нос
ден 220,00 со ддв.
Nip - Ножички (Повеќе бои)

Nip - Ножички (Повеќе бои)

4437076/3137
За безбедно сечење на ноктите
ден 225,00 со ддв.
Nip Cool Twister

Nip Cool Twister

4437090
Патентиран производ од германскиот бренд Nip
ден 1.700,00 со ддв.
Nip Soft trainer, шише за бебиња 260ml

Nip Soft trainer, шише за бебиња 260ml

4435102
Ортодонски мек отвор што не пропушта течности, направен од силикон, наменет за бебиња поголеми од 6 месеци +
ден 360,00 со ддв.
Nip Trainer cup, шише за бебе 260 ml

Nip Trainer cup, шише за бебе 260 ml

4435099
Цврст отвор што не пропушта течности, наменет за бебиња поголеми од 9 месеци
ден 350,00 со ддв.
Вештачки брадавици со кутија First Moments

Вештачки брадавици со кутија First Moments

4437600
Развиени со помош на акушери
ден 420,00 со ддв.
Греач за бебешки шишиња

Греач за бебешки шишиња

4437100
Греач кој овозможува брзо, безбедно и ефикасно загревање на сите стандардни шишиња, произведени од стакло и пластика, како и пластични и стаклени садови за храна.
ден 2.360,00 со ддв.
Диспанзер за млеко First Moments - Nip

Диспанзер за млеко First Moments - Nip

4435606
4 сада и 4 капаци во едно пакување
ден 600,00 со ддв.
Навлака за прст за чистење уста

Навлака за прст за чистење уста

4437070
Наменета за бебиња од самото раѓање до 12 месечна возраст.
ден 285,00 со ддв.
Подлога со гел за ладење

Подлога со гел за ладење

4437072
Овозможува пријатно ладно олеснување за модринки, каснувања од инсекти и забоболка
ден 530,00 со ддв.
Сет за јадење женски

Сет за јадење (женски)

4439025/2058

- Производите се направени со висок квалитет и цврста пластика.
- 0% BPA
ден 1.265,00 со ддв.
Сет за јадење (машко)

Сет за јадење (машко)

4439024

- Производите се направени со висок квалитет и цврста пластика.
- 0% BPA
ден 1.265,00 со ддв.
Сет лажички долги

Сет лажички долги

4437079/3120
Идеално дизајнирани лажички, пријатни за држење, лесни за употреба.
ден 180,00 со ддв.
Сет лажички кратки

Сет лажички кратки

4437078
Идеално дизајнирани лажички, пријатни за држење, лесни за употреба.
ден 165,00 со ддв.
Сет садови за храна

Сет садови за храна

4437063/3121
Димензии: 5.5x10.5cm
ден 415,00 со ддв.
Сет чешел и четка

Сет со четка и чешел

4437075
ден 360,00 со ддв.
Стартер сет

Стартер сет

4439022
ден 1.670,00 со ддв.
Стерилизатор на пареа

Стерилизатор на пареа

4437101
Стерилизаторот овозможува совршена стерилизација на бебешките шишиња.
ден 4.230,00 со ддв.
Термофор против грчеви

Термофор против грчеви

4437071
Стерилизаторот овозможува совршена стерилизација на бебешките шишиња.
ден 530,00 со ддв.
Чашка за хранење 2 во 1

Чашка за хранење 2 во 1

4437085
Практична за грицки и храна на мали парчиња
ден 395,00 со ддв.
Чинија длабока

Чинија длабока

4437064
За првото искуство во јадењето
ден 260,00 со ддв.
Шише со широк отвор 150ml First Moments

Шише со широк отвор 150ml First Moments

4435602
Сите делови се собираат еден во друг, за лесно чување
ден 475,00 со ддв.
Шише со широк отвор 270ml First Moments

Шише со широк отвор 270ml First Moments

4435604
Сите делови се собираат еден во друг, за лесно чување
ден 500,00 со ддв.
Глодалка човече

Глодалка човече

4437021
Глодалка за нежно масирање на непцата, наменета за бебиња од 3 до 12 месеци.
ден 100,00 со ддв.
Диспанзер за млеко во прав

Диспанзер за млеко во прав

4437048
3 делови од садот за хигиенско и безбедно складирање на млекото во прав
ден 245,00 со ддв.
Прстен глодалка

Прстен глодалка

4437073
За опуштено четкање
ден 275,00 со ддв.
Сет со четки глодалки

Сет со четки глодалки

4437086
За чистење на врвовите на првите млечни заби
ден 215,00 со ддв.
Сет чаши

Сет чаши

4437061
Димензии: 9x8 cm
ден 305,00 со ддв.
Сет чинии 4 во 1

Сет чинии 4 во 1

4437062
Дијаметар: 19cm
ден 420,00 со ддв.
Четка за цуцли

Четка за цуцли

4437011
За чистење на сите стандардни шишиња и со широк отвор.
ден 180,00 со ддв.
Четка за шишиња

Четка за шишиња

4437010
За чистење на сите стандардни шишиња и со широк отвор.
ден 245,00 со ддв.
Четка за шишиња 2 во 1

Четка за шишиња 2 во 1

4437047
Заоблена глава на четката која овозможува лесно и комплетно чистење на шишињата.
ден 320,00 со ддв.
Kikka Boo Држач за цуцла  - Bear Boo

Kikka Boo Држач за цуцла - Bear Boo

55310
Фамилијата Kikka Boo - Bear Boo играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал.
ден 230,00 со ддв.
Nip - Miss Denti силикон цуцла

Nip - Miss Denti силикон цуцла

4431800
Првата стоматолошка цуцла која овожува правилен притисок на запчињата на вашето дете.
ден 245,00 со ддв.
Nip Family – Лажалка цуцла од силикон

Nip Family – Лажалка цуцла од силикон

4431301
Мека и анатомски обликувана цуцла од силикон.
ден 205,00 со ддв.
Nip Funny Animals - Лажалка цуцла

Nip Funny Animals - Лажалка цуцла

4431502
Слатки цуцли лажалки во облик на животни.
ден 305,00 со ддв.
NIP Life – Лажалка цуцла силикон

NIP Life – Лажалка цуцла силикон

4431301
Слатки цуцли лажалки во облик на животни.
ден 205,00 со ддв.
Close