Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Перници

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Перница со мемори пена - My Little Bear

Kikka Boo Перница со мемори пена - My Little Bear

55109
Наменета за бебиња од само раѓање.
ден 540,00
Kikka Boo перниче ергономско со мемеори пена зајче

Kikka Boo перниче ергономско со мемеори пена зајче (Повеќе бои)

55962
Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата
ден 590,00
Kikka Boo перниче ергономско со мемеори пена срце

Kikka Boo перниче ергономско со мемеори пена срце

55967
Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата
ден 590,00
Анатомско перниче

Анатомско перниче (Повеќе бои)

900078
Синдром на рамна глава е името дадено на израмнување на дел од главата на бебето поради притисокот кој продолжува во истата точка. Кога бебињата се раѓаат главите се меки и флексибилни, а како резултат на тоа што бебето лежи на иста позиција, срамнување на черепот се јавува со притисок врз една точка.
ден 450,00
Перница микрофибер

Перница микрофибер

900052
Причината зошто овие производи од микрофибер се најбарани за бебињата е тоа што дорбо ја одржуваат топлината.Не содржи влага и мирис и има канали за климатизација и вентилација.
ден 840,00
Перниче антиколик бувче (Повеќе бои)

Перниче антиколик бувче (Повеќе бои)

900072
Димензии на производот: 15x20x2cm.
ден 380,00
Close