Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлога eco reflux

Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна.
Производител: Babyjem
Шифра: 900148
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 1.350,00 со ддв.
- +

- Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна.

- Точната позиција на лежење е многу важна за вашето бебе.

- Прилагодливата подлога  создава соодветна положба за лежење и удобно спиење на бебето.

- Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна.

- Точната позиција на лежење е многу важна за вашето бебе.

- Прилагодливата подлога  создава соодветна положба за лежење и удобно спиење на бебето.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close