Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлога фотеља за новороденче (Повеќе бои)

Може да се користи од 0-4 години
Производител: Babyjem
Шифра: 900223
Датум на испорака: 1-3 дена

Избери боја на производот.

ден 3.490,00 со ддв.
- +

- Може да се користи од 0-4 години.

- Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере .

- Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст.

- Ергономски и практичен производ.

- Може да се користи од 0-4 години.

- Горниот дел е обложен со материјал што може да се отстрани со патент и може да се пере .

- Откако бебето ќе почне да седи горниот дел се отстранува и може да се користи како седиште до 4 годишна возраст.

- Ергономски и практичен производ.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close