Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подолга гнездо - Kikka boo

Најмеката прегратка после мајчината
Производител: Kikka boo
Шифра: 55121
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.390,00 со ддв.
- +

- Најмеката прегратка после мајчината

- 3 во 1 производ на Kikka Boo од мемори пена кој обезбедува максимална удобност на бебињата.

- Удобно бебешко гнездо за спиење.

- Подлога за количка или креветче.

- Перница за доење.

- Димензии на производот:95 x 63/40 x 20см.

- Најмеката прегратка после мајчината

- 3 во 1 производ на Kikka Boo од мемори пена кој обезбедува максимална удобност на бебињата.

- Удобно бебешко гнездо за спиење.

- Подлога за количка или креветче.

- Перница за доење.

- Димензии на производот:95 x 63/40 x 20см.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close