Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подолга гнездо - Kikka boo (Повеќе бои)

Најмеката прегратка после мајчината
Производител: Kikka boo
Шифра: 550351
Датум на испорака: 1-3 дена

Избери боја на производот.

ден 2.490,00 со ддв.
- +
- Најмеката прегратка после мајчината.
- 3 во 1 производ на Kikka Boo од мемори пена кој обезбедува максимална удобност на бебињата.
- Удобно бебешко гнездо за спиење.
- Подлога за количка или креветче.
- Перница за доење.
- Димензии на производот: 100x65x17cm.
- Најмеката прегратка после мајчината.
- 3 во 1 производ на Kikka Boo од мемори пена кој обезбедува максимална удобност на бебињата.
- Удобно бебешко гнездо за спиење.
- Подлога за количка или креветче.
- Перница за доење.
- Димензии на производот: 100x65x17cm.
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Frozen

Frozen

1004
Денот на шегата доаѓа, изненадете ги вашите најмили Frozen
ден 1.100,00 со ддв.
Paw Patrol - Skye

Paw Patrol - Skye

1006
Денот на шегата доаѓа изненадете ги вашите најмили.
ден 1.100,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Angel's Hug

Kikka Boo Релаксатор - Angel's Hug

55174/1926
Наменет за бебиња од самото раѓање до 12 кг.
ден 8.900,00 со ддв.
Kikka Boo Душек за детско креветче - Fluffy Clouds

Kikka Boo Душек за детско креветче - Fluffy Clouds

55295
Димензии: 60x120x5cm.
ден 1.890,00 со ддв.
Close