Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлога Reflux со појас (Повеќе бои)

Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие.
Производител: Babyjem
Шифра: 900199
Датум на испорака: 1-3 дена

Избери боја на производот.

ден 1.990,00 со ддв.
- +

- Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие.

- Овој производ нема терапевтски својства,се користи како помагало.

- Навлаката се отстранува за перење.Може да се користи како безбедна перница за спиење благодарение на прилагодливиот страничен потпирач.

- Со помош на појасот ќе бидете сигурни дека бебето нема да се лизга на перницата.

- На страните има посебна ткаенина која обезбедува проток на воздух.

- Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие.

- Овој производ нема терапевтски својства,се користи како помагало.

- Навлаката се отстранува за перење.Може да се користи како безбедна перница за спиење благодарение на прилагодливиот страничен потпирач.

- Со помош на појасот ќе бидете сигурни дека бебето нема да се лизга на перницата.

- На страните има посебна ткаенина која обезбедува проток на воздух.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close