Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлога за безбедно спиење (Повеќе бои)

Димензии на производот: 33x42x9cm.
Димензии на паккувањето: 12x42x12cm.
Производител: Babyjem
Шифра: 900117
Датум на испорака: 1-3 дена

Избери боја на производот.

ден 540,00 со ддв.
- +

- Подлогата за безбедно спиење го спречува вашето бебе да падне или да се преврти.

- Можете лесно да го наместите во било која положба и притоа да бидете сигурни дека бебето нема да се преврти.

- Димензии на производот: 33x42x9cm.

- Димензии на паккувањето: 12x42x12cm.

- Подлогата за безбедно спиење го спречува вашето бебе да падне или да се преврти.

- Можете лесно да го наместите во било која положба и притоа да бидете сигурни дека бебето нема да се преврти.

- Димензии на производот: 33x42x9cm.

- Димензии на паккувањето: 12x42x12cm.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Мрежа за заштита од инсекти за кревет

Мрежа за заштита од инсекти за кревет

900102
- Димензии на производот: 100x30cm.
- Димензии на пакувањето: 33x22cm.
ден 580,00 со ддв.
Kikk Boo Протектор за душек

Kikkа Boo Протектор за душек

550165
Димензии на производот: 70x140cm.
Димензии на пакувањето: 25x30cm.
ден 590,00 со ддв.
Проектор слонче

Проектор слонче

30896
Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
ден 1.000,00 со ддв.
Close