Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлоги за спиење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Позиционер за спиење со мемори пена My Little Bear

Kikka Boo Позиционер за спиење со мемори пена My Little Bear

550216
Димезии: 36х51х7cm.
ден 1.450,00
Подлога eco reflux

Подлога eco reflux

900148
Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна.
ден 1.350,00
Подлога Reflux со појас бела

Подлога Reflux со појас (Повеќе бои)

900199
Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие.
ден 1.990,00
Подлога антиколик

Подлога антиколик (Повеќе бои)

900227
Димензии на производот: 45x66x11cm.
ден 2.090,00
Подлога за безбедно спиење (Повеќе бои)

Подлога за безбедно спиење (Повеќе бои)

900117
Димензии на производот: 33x42x9cm.
Димензии на паккувањето: 12x42x12cm.
ден 540,00
Подлога за пресоблекување со појас (Повеќе бои)

Подлога за пресоблекување со појас (Повеќе бои)

900234
Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
ден 2.090,00
Close