Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Qplay

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
QPLAY ТОРБА ЗА МАЈКА FASHION MB-001 WHITE

QPLAY ТОРБА ЗА МАЈКА FASHION/MB-001 WHITE

MB00125
Луксузна торба за пелени која вклучува: каиш, подлога за преслекување и термо торба за шише.
ден 2.990,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO S380 COOL QPLAY (Повеќе бои)

ТРИЦИКЛ RITO S380 COOL QPLAY (Повеќе бои)

S38001
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
ден 6.590,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 GREEN BLUE LINK BRAKE QPLAY

ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 GREEN BLUE LINK BRAKE QPLAY

S380-805
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
ден 6.190,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 COOL GREY LINK BRAKE QPLAY

ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 COOL GREY LINK BRAKE QPLAY

S380-816
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
ден 6.190,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА QPLAY (Повеќе бои)

ТРИЦИКЛ RITO со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА QPLAY (Повеќе бои)

S400-02
ТРИЦИКЛ RITO со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА BLUE QPLAY Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции. Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува. Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето. 25 см и 20 см PU тркала. Полиуретанските (PU) тркала се уникатен производ кој нуди еластичност на гумени тркала во комбинација со цврстина и издржливост на металните тркала. ON/OFF копче за ослободување на предно тркало. Нелизгачки педали. Потпирач за нозе. Практична шопинг корпа на задната страна. Наменет за деца на возраст од 10 месеци до 36 месеци. 4 начини на користење со цел да го прати детето во растот. Овој е прв трицикл на Qplay со механизам на склопување.
ден 7.790,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ NOVA QPLAY (Повеќе бои)

ТРИЦИКЛ NOVA QPLAY (Повеќе бои)

T49122
Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл. Овај трицикл ќе стане Вашиот најдобриот сојузник да ги откриете новите места за време на Вашите прошетки. Бидејќи се преклопува, секогаш ќе биде на Ваша страна! Заштедува време и простор, се склопува толку многу и толку брзо што ќе можете да го носите за рачката за носење. Изненадени сте? Има уште повеќе!
ден 7.750,00 со ддв.
Close