Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

QPLAY ТОРБА ЗА МАЈКА FASHION/MB-001 WHITE

Луксузна торба за пелени која вклучува: каиш, подлога за преслекување и термо торба за шише.
Производител: Qplay
Шифра: MB00125
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.990,00 со ддв.
- +

Луксузна торба за пелени која вклучува: каиш, подлога за преслекување и термо торба за шише.
- Голем и длабок внатрешен дел кој се отвора со патент и има два внатрешни сепаратори.
- Мал надворешен дел на самата торба.
- Две странични места за ставање на шишиња.
- Внатрешен џеб за мобилен телефон.
- Ортопедски ленти.
- Ортопедска торба со можност да се носи како ранец.
- Изработена од издржлив и висококвалитетен полиестер.
- Водоотпорна.
- Qplay's торбата има внатрешна шевови за одржување на тежината на производот.

Луксузна торба за пелени која вклучува: каиш, подлога за преслекување и термо торба за шише.
- Голем и длабок внатрешен дел кој се отвора со патент и има два внатрешни сепаратори.
- Мал надворешен дел на самата торба.
- Две странични места за ставање на шишиња.
- Внатрешен џеб за мобилен телефон.
- Ортопедски ленти.
- Ортопедска торба со можност да се носи како ранец.
- Изработена од издржлив и висококвалитетен полиестер.
- Водоотпорна.
- Qplay's торбата има внатрешна шевови за одржување на тежината на производот.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close