Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Релаксатори

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino  електрична музичка лулашка - Aida doggie gray

Chipolino електрична музичка лулашка - Aida doggie gray

LSHAD0203DG
Погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг
ден 7.999,00 со ддв.
Chipolino  електрична музичка лулашка - Aida gray dumbo

Chipolino електрична музичка лулашка - Aida gray dumbo

LSHAD0202GY
Погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг
ден 7.999,00 со ддв.
Chipolino  електрична музичка лулашка - Aida pink dumbo

Chipolino електрична музичка лулашка - Aida pink dumbo

LSHAD0201PI
Погоден за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг
ден 7.999,00 со ддв.
Chipolino elektrichen relaksator

Chipolino Електричен Релаксатор Парадајз

LSHP01701FS
Комбиниран и мултифункционален производ - може да се користи и како лулашка, и како лежалка- релаксатор. Наменет за новородени бебиња и многу мали деца со тежина до 9 кг. Удобен и компактен за лежење. Има 5 брзини со опција за избирање на времетраење на лулањето. 12 мелодии кои го забавуваат детето, 2 позиции на наслонот - една за игри и забава и друга за спиење. Музикална кутија со смирувачка вибрации. Може да биде со б актериум 4 ЕЕЗ. LR14 / 1,5V (не се вклучени) или AC / DC адаптер. Произведен во согласност со барањата на Европски стандарди EN 16232 и EN 12790, изработен од 100% безбедни материјали Боја кремаста
ден 4.800,00 со ддв.
Chipolino Релаксатор за деца Фиеста

Chipolino Релаксатор за деца Фиеста (Повеќе бои)

SHEFI0181BF
Наменето за новороденчиња и многу мали деца на возраст од околу 6 месеци со тежина не повеќе од 9 кг. Безбедносен ремен со 2 позиции на потпирачот за грб. Со симпатични, и меки играчки на обрачот. Кутија со смирувачки вибрации Производи со 3 батерии тип AA14 1.5V (не се вклучени) Има функција за нишање и статичка функција. Произведени според европскиот стандард EN 12790 направени од 100% безбеден материјал Боја крем и зелена
ден 2.960,00 со ддв.
Kikka Boo  Релаксатор  - Twiddle (Повеќе бои)

Kikka Boo Релаксатор - Twiddle (Повеќе бои)

550179
Наменет за бебиња до 12 кг
ден 6.190,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Angel's Hug

Kikka Boo Релаксатор - Angel's Hug

55174
Наменет за бебиња од самото раѓање до 12 кг.
ден 8.900,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Clauds

Kikka Boo Релаксатор - Clauds

55158
Наменет за деца од само раѓање до 6 месеци.
ден 4.390,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Coconut

Kikka Boo Релаксатор - Coconut (Повеќе бои)

55481
Наменет за деца од самото раѓање
ден 2.990,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Foliage

Kikka Boo Релаксатор - Foliage (Повеќе бои)

55530
Наменети за бебиња од самото раѓање до 9 кг.
ден 2.190,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - LAKE STORIES Swan

Kikka Boo Релаксатор - LAKE STORIES Swan

55053
Наменет за дечиња од самот раѓање до 18кг
ден 3.490,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Lulla

Kikka Boo Релаксатор - Lulla

55175
Наменет за бебиња до 12 кг.
ден 5.800,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Stars

Kikka Boo Релаксатор - Stars

55157
Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 4.390,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1

Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1 (Повеќе бои)

55440
Релаксатор 2 во 1 кој може да се трансформира и во хранилка.
Одлична модерна забава и мирен радосен ден.
ден 6.690,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1

Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1 (Повеќе бои)

55439
Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче.
ден 9.490,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty Dotty

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty Dotty

12229

РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty DottyBRIGHT STARTS
Создадете волшебни спомени со Мини Маус.
Направено за да ги гушка и смирува новородените и поголемите дечиња.
Вклучени две розе играчки, тропалка во форма на срце и огледало Мини.
Вибрацијата помага да го смири бебето.
Навлаката на седиштето едноставно се вади и се пере во машина.
ден 2.590,00 со ддв. ден 2.072,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Comfort 2 Go Portable Swing - Cuddle Lamb ДО 9КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Comfort 2 Go Portable Swing - Cuddle Lamb ДО 9КГ

12184

РЕЛАКСАТОР Comfort 2 Go Portable Swing - Cuddle Lamb BRIGHT STARTS
Носете безбеден релаксатор за бебе каде и да одите.
6 брзини на лулање, 3 тајмер подесувања, 12 смирувачки мелодии.
Перниче за поддршка кое може да се отстрани.
Отстранлив бар со играчка која го забавува бебето.
ден 6.890,00 со ддв. ден 5.512,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SAFARI BLAST ДО 18 КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SAFARI BLAST ДО 18 КГ

12323

РЕЛАКСАТОР SAFARI BLAST ДО 18 КГ BRIGHT STARTS
Идеален за бебиња и деца.
Целосно лежечко седиште со 2 позиции.
Седиштето може да се заклучи во статична положба.
Задниот држач го смирува седиштето.
Вклучува играчки и нежни вибрации.
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.872,00 со ддв.
BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР HAPPY SAFARI

BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР HAPPY SAFARI

11508

Со многу одлики кои помагаат да се смири бебето, како што се мелодии, бар со играчки и смирувачки вибрации.
Сето ова во светли бои кои се совршени за мали девојчиња и момчиња.
ден 2.890,00 со ддв. ден 2.023,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР GIGGLE AND SEE SAFARI

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР GIGGLE AND SEE SAFARI

11480

РЕЛАКСАТОР GIGGLE AND SEE SAFARI BRIGHT STARTS
Нежни вибрации и забавни играчки сигурно ќе го анимираат бебето!
Вибрациите помагаат во смирување на бебето.
Длабоко лежиште за удобност на бебето.
Релаксаторот Giggle & See Safari Vibrating Bouncer Hammock од Bright Starts обезбедува чиста забава и удобност за Вашето бебе.
ден 1.990,00 со ддв. ден 1.592,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ

11543

РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ-BRIGHT STARTS
Седиштето може да се лула напред и назад за да го смири Вашето бебе или може да се постави во фиксна положба, за поголеми деца.
Седиште кое се подесува во 2 позиции.
Бар со 2 играчки.
Нежните вибрации помагаат да се смири бебето.
Пречката која се наоѓа зад седиштето овозможува да се претвора од седиште во релаксатор.
ден 4.590,00 со ддв. ден 3.672,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР CONVERTME SWING-2-SEAT NASH

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР CONVERTME SWING-2-SEAT NASH

120550

РЕЛАКСАТОР CONVERTME SWING-2-SEAT NASH BRIGHT STARTS ,br>Понесете го омиленото седиште на Вашето бебе додека сте на пат заедно со ова малечка лулка.
2-in-1 дизајниран да се користи од лулка во фиксно седиште.
Вклучува 5 брзини на лулање, автоматско лулање и вибрации.
ден 7.990,00 со ддв. ден 6.392,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Hamilton PS Update до 9кг

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Hamilton PS Update до 9кг

12189

РЕЛАКСАТОР Hamilton PS Update до 9кг BRIGHT STARTS
Вашето новороденче може да се лула или да ужива во удобноста со ConvertMe Swing-2-Seat Ingenuity со што добивате неколку минути замена во денот.
ден 7.950,00 со ддв. ден 6.360,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING ДО 9КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING ДО 9КГ

11023

РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING BRIGHT STARTS
Дизајнирано според потребите на родителите.
Ingenuity™ го дизајнираше релаксаторот Boutique Series Swing ‘n Go Portable Swing™ со врвни, луксузни ткаенини што се пријатни, колку што се практични.
Неверојатно меки ткаенини.
ден 8.990,00 со ддв. ден 7.192,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE

10592

РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE BRIGHT STARTS
Погоден од 0 + месеци
Мерки 86 - 71 - 61
сертифициран до 9 кг.
ден 3.290,00 со ддв. ден 2.632,00 со ддв.
CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 GLACIAL

CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 (Повеќе бои)

791732100

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 CHICCO
Овој мултифункционален производ не е само практичен, туку и заштедува многу простор.
BABY HUG 4 во 1 е производ со четири различни употреби.
Прво, може да се користи како лулка или релаксатор, столче со спуштање на наслонот, висок стол и како нормален стол. Значи, не ви се потребни уште четири производи кои го одземаат просторот во станот.
ден 15.990,00 со ддв. ден 13.592,00 со ддв.
BRIGHT STARS РЕЛАКСАТОР RASPBERRY GARDEN ДО 18 КГ

BRIGHT STARS РЕЛАКСАТОР RASPBERRY GARDEN ДО 18 КГ

10125

Симпатичен дизајн инспириран од модерни девојки, седиште што се претвора од релаксатор во столче.
Седиштето може да се лула напред и назад за да смирува, или може да се постави во фиксна позиција за мали бебиња и поголеми деца.
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.513,00 со ддв.
CANGAROO РЕЛАКСАТОР iSWING LIGHT GREY

CANGAROO РЕЛАКСАТОР iSWING LIGHT GREY

066BB007A1
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
ден 6.693,00 со ддв.
JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг

JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг

B1207BAPTC000
РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE
ден 4.990,00 со ддв. ден 3.743,00 со ддв.
JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг

JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг

W1306ABPTC000
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
ден 11.990,00 со ддв. ден 8.993,00 со ддв.
Close