Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Седишта за автомобил

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CANGAROO СЕДИШТЕ BETTER GREY ЅВЕЗДИ 0-25KG

CANGAROO СЕДИШТЕ BETTER GREY ЅВЕЗДИ 0-25KG

066JM03016ca
Погодно за деца од 0 - 25 кг тежина;
ден 5.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS JET BLACK 0-18КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS JET BLACK 0-18КГ

791635100
СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да се користи од денот кога ќе се роди вашето бебе до отприлика 4 годишна возраст, па затоа припаѓа на групата 0/1.
ден 8.690,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS PEARL 0-18КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS PEARL 0-18КГ

791638400
СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да се користи од денот кога ќе се роди вашето бебе до отприлика 4 годишна возраст, па затоа припаѓа на групата 0/1.
ден 8.690,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ

791636400
СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да се користи од денот кога ќе се роди вашето бебе до отприлика 4 годишна возраст, па затоа припаѓа на групата 0/1.
ден 8.690,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX GRAPHITE 0-36 КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX GRAPHITE 0-36 КГ

798602100
Seat4Fix е хомологирано за група 0+/1/2/3 (0-36кг) според ECE R44/04. 4 групи во едно седиште: повеќе од 10 години безбедност и удобност!
ден 22.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX OCTANE 0-36 КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX OCTANE 0-36 КГ

798600500
Seat4Fix е хомологирано за група 0+/1/2/3 (0-36кг) според ECE R44/04. 4 групи во едно седиште: повеќе од 10 години безбедност и удобност!
ден 22.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SIRIO 012 RED PASSION 0-25 КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SIRIO 012 RED PASSION 0-25 КГ

797096400
Со седиштето за автомобил Sirio 012 Chicco, Вашето малечко патува безбедно и удобно уште од првиот ден. Понатаму, Sirio 012 се користи приближно до 6 години.
ден 22.990,00 со ддв.
FOPPAPEDRETTI СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ MYDRIVE GREY 0 ДО 18 КГ

FOPPAPEDRETTI СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ MYDRIVE GREY 0 ДО 18 КГ

9700418601
ден 7.890,00 со ддв.
Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

55386
Група 2/3 - Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
ден 990,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

55953
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3 ;
ден 8.890,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

55476
Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
ден 5.690,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - O`Right (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - O`Right (Повеќе бои)

55018
Наменето за дечиња од самото раѓање до 25 кг.
ден 5.490,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - Sport (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - Sport (Повеќе бои)

55950
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.890,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - Stark Isofix

Kikka boo Седиште - Stark Isofix

55423
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3
ден 8.190,00 со ддв.
Kikka Boo Седиште Vintage

Kikka Boo Седиште Vintage - Повеќе бои

55014
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.990,00 со ддв. ден 3.591,00 со ддв.
Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

55427
Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 3.290,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ BETTER LINEN

MONI СЕДИШТЕ BETTER LINEN

066JM03035
Погодно за деца од 0 - 25 кг тежина;
ден 5.990,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

2202
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг)

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - плав

2200
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

2201
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Caretero Бустер Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Green

Caretero Бустер/Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Green

TERO-3142
Бустер/Седиште за во автомобил со тежина од 15-36 кг. (група II / III)
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.513,00 со ддв.
Caretero Бустер Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Navy

Caretero Бустер/Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Navy

TERO-3143
Бустер/Седиште за во автомобил со тежина од 15-36 кг. (група II / III)
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.513,00 со ддв.
Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Black

Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Black

TERO-1841
Неменето за деца со максимална тежина до 18 кг (група 0+, I)
ден 18.200,00 со ддв. ден 11.830,00 со ддв.
Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Gray

Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Gray

TERO-1840
Неменето за деца со максимална тежина до 18 кг (група 0+, I)
ден 18.200,00 со ддв. ден 14.560,00 со ддв.
CANGAROO СЕДИШТЕ SURVIVOR PANTHER 9-36 кг

CANGAROO СЕДИШТЕ SURVIVOR PANTHER 9-36 кг (Повеќе дезени)

066HB12PANT

Седиште за автомобил Survivor е погодно за деца од 9-36 кг.
Возраст: 6м+; Група 1/2/3
ден 5.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 JET 9-36КГ (Повеќе бои)

CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 JET 9-36КГ (Повеќе бои)

795835100

Одобрено според ECE R44/04 за во автомобил, за деца со тежина од 9 до 36 кг (група 1/2/3)
Перничето за глава може да се подеси во висина следејќи го растот на детето
Позиција на навалување за поголема удобност.
ден 7.990,00 со ддв.
JOIE СЕДИШТЕ TRAVER SHIELD 9-36кг ISOSAFE

JOIE СЕДИШТЕ TRAVER SHIELD 9-36кг ISOSAFE (Повеќе бои)

C1701BADPW000
Traver shield на Joie Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 9.990,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 990,00 Max: ден 22.990,00
ден990 ден22990
Close