Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Седишта за во автомобил и транспортери

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino Седиште 4 MAX 0+ - Повеќе бои

Chipolino Седиште 4 MAX 0+ - Повеќе бои

STK4X0192LI
Погодно е за новороденчиња - возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III
ден 9.629,00
Chipolino Седиште ISOFIX Techno 360 0+ - Повеќе бои

Chipolino Седиште ISOFIX Techno 360 0+ - Повеќе бои

STKTH0201BL
Погодно е за новороденчиња - возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III
ден 10.540,00
Chipolino Седиште Jett (група I,II и III)- Повеќе бои

Chipolino Седиште Jett (група I,II и III)- Повеќе бои

STKJ02001GD
Погодно за деца со тежина од 9 до 36 кг, групи I, II и III (приближно од 1 до 11 години)II
ден 3.439,00
Chipolino седиште Orbit 0+ - Повеќе бои

Chipolino Седиште Orbit 0+ - Повеќе бои

STKOR0201GT
Погодно е за новороденчиња - возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III
ден 5.390,00
Chipolino Седиште Orbit Easy 0+ - Повеќе бои

Chipolino Седиште Orbit Easy 0+ - Повеќе бои

STKORE021GT
Погодно е за новороденчиња - возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III
ден 6.220,00
Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

55427
Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 3.290,00
Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

55953
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3 ;
ден 8.890,00
Kikka boo Седиште - Sport

Kikka boo Седиште - Sport

55950
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.890,00
Навлака заштитна за седиште

Навлака заштитна за седиште

900084
Навлаката за седишта е многу корисна бидејќи е изработена од 100% памучна ткаенина која не поти а воедно можете многулесно да ја отстраните за перење.Компатибилна за секаков вид на седишта.
ден 850,00
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

2202
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг)

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - плав

2200
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

2201
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00
Kikka boo Седиште - Stark Isofix

Kikka boo Седиште - Stark Isofix

55955
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3
ден 8.190,00
Организатор за седиште на автомобил

Организатор за седиште на автомобил

900190
- Димензии на производот: 37x57cm.
- Димензии на пакувањето: 19x23x7cm.
ден 740,00
Kikka Boo Седиште Vintage

Kikka Boo Седиште Vintage - Повеќе бои

55014
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.990,00
Прекривка за транспортер

Прекривка за транспортер

900186
Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна.
ден 690,00
Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

55476
Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
ден 5.690,00
Прекривка за транспортер со машна розева

Прекривка за транспортер со машна розева

900189
Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна.
ден 690,00
Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 кафено - крем

Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 кафено - крем

171125
Five седиштето за во автомобил е наменето за деца од 9 месеци до 12 години (група 1/2/3).
ден 3.200,00
Транспортер Avia 2020  - Mocca linen

Транспортер Avia 2020 - Mocca linen

STKAV0201ML
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Avia 2020  -Blue linen

Транспортер Avia 2020 -Blue linen

STKAV0202BL
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Avia 2020 - Orchid linen

Транспортер Avia 2020 - Orchid linen

STKAV0203OL
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Fama 2020  - Denim

Транспортер Fama 2020 - Denim

STKFA2003DE
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Fama 2020  - Graphite linen

Транспортер Fama 2020 - Graphite linen

STKFA2001GT
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Fama 2020 - Mocca linen

Транспортер Fama 2020 - Mocca linen

STKFA2002MO
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Milo 2020  - Graphite

Транспортер Milo 2020 - Graphite

STKML0201GT
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Milo 2020  - Mocca

Транспортер Milo 2020 - Mocca

STKML0202MO
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Milo 2020  - Ocean

Транспортер Milo 2020 - Ocean

STKML0203OC
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Milo 2020  - Orchid

Транспортер Milo 2020 - Orchid

STKML0204OR
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Транспортер Terra 2020 - Graphite linen

Транспортер Terra 2020 - Graphite linen

STKTER201GL
- Погодно за новороденчиња и деца со тежина до 13 кг
ден 4.819,00
Close