Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Sensilo- Гнездо-HEDGEHOGS GREY


Sensilo- Гнездо-HEDGEHOGS GREY е дизајнирано за доенчиња.
Истото може да се користи од 0 месеци.
Поставени копчиња за лесно сврзување на страните.
Остранлива подлога изработена од полиуретанска пена.
Внатрешниот слој е изработен од нежна 100% памучна ткаенина , додека надворешната страна е изработена од мека ткаенина.
Вклучена е и патна торба.
Производител: Sensilo
Шифра: SILLO-2286
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.150,00 со ддв.
ден 1.720,00 со ддв.
- +

Материјал:

Надворешен слој: 100% памук 

Полнење: полиуретанска пена

Димензии: 80x45 см

Одржување

Рачно миење на температура од максимум. 40⁰ C, Не избелувајте, пеглање само од страната на памукот на температура од максимум 110⁰ С.

 Карактеристики:

-Спречува детето да падне од кревет.


-Прави безбедно место за спиење и одмор,


-Може да замени кревет за бебиња во домот или на патување.


-Помага во одржување на соодветна положба при положување


-Ергономична форма - за максимална удобност кога се користи


-Идеална големина-големина на затворено гнездо -  80 × 45 см, големина на душек 70 × 30 см


-Високо квалитетни материјали кои овозможуваат слободен проток на воздух


-Дизајнирано врз основа на најновите трендови

Произведено во Полска

Материјал:

Надворешен слој: 100% памук 

Полнење: полиуретанска пена

Димензии: 80x45 см

Одржување

Рачно миење на температура од максимум. 40⁰ C, Не избелувајте, пеглање само од страната на памукот на температура од максимум 110⁰ С.

 Карактеристики:

-Спречува детето да падне од кревет.


-Прави безбедно место за спиење и одмор,


-Може да замени кревет за бебиња во домот или на патување.


-Помага во одржување на соодветна положба при положување


-Ергономична форма - за максимална удобност кога се користи


-Идеална големина-големина на затворено гнездо -  80 × 45 см, големина на душек 70 × 30 см


-Високо квалитетни материјали кои овозможуваат слободен проток на воздух


-Дизајнирано врз основа на најновите трендови

Произведено во Полска

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Sensilo- Тетра пелена Hedgehog (Повеќе бои)

Sensilo- Тетра пелена Hedgehog (Повеќе бои)

SILLO-039/3478
Димензии: 60x80
100% памук
ден 70,00 со ддв.
Sensilo- Перница во форма на пеперутка-HEDGEHOGS GREY

Sensilo- Перница во форма на пеперутка-HEDGEHOGS GREY

SILLO-2386
Sensilo- Перница во форма на пеперутка-HEDGEHOGS GREY обезбедува удобно и безбедно уживање на вашето дете. Неговата посебна форма се прилагодува на главата на детето , додека седи во неговото седиште во автомобилот или пак додека е во седечка или лежечка положба во својата количка. Со помош на оваа перница ќа го заштитите вашето дете од било какви удари на главчето. Од едната страната перничето е изработено од 100% памук, додека другата страна е изработена од полиестер Минки. Полнењето на перницата е антиалергено.
ден 750,00 со ддв. ден 525,00 со ддв.
Close